کاهش شکاف پرداخت حقوق کارکنان شهرداری / جهاد شورای شهر برای تصویب دفترچه عوارض ۱۴۰۲ شهرداری 
کاهش شکاف پرداخت حقوق کارکنان شهرداری / جهاد شورای شهر برای تصویب دفترچه عوارض ۱۴۰۲ شهرداری 
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شکاف پرداخت حقوق کارکنان مجموعه مدیریت شهری و تبعیض ها برطرف شود.

 

به گزارش البرز فردا و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، علی قاسم پور در ابتدای نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی کرج ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: چهل و چهار سال از انقلاب با شکوه اسلامی گذشت و همچنان ایام الله دهه فجر تجلی حماسه ماندگار مردمی است که با اتکای به خداوند متعال توانستند صفحه ای زرین با دست باکفایت رهبر معظم انقلاب امام خمینی(ره) بگشایند و پرچم آن به دست صاحب عصر داده خواهد شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: از زحمات و تلاشهای همکاران عضو شورا ، شهردار و مدیران مجموعه شهرداری در جهت بررسی دفترچه عوارض ۱۴۰۲ شهرداری و برگزاری جلسات فشرده کمیسیون تلفیق نهایت سپاس و قدردانی را می نمایم و از درگاه خداوند متعال موفقیت روز افزون و توفیقات الهی را مسالت دارم.

 

قاسم پور بیان کرد: دفترچه تعرفه عوارض سال آینده شهرداری در قالب عوارض سالیانه بهای خدمات، قیمت منطقه بندی و … منطبق برقانون درآمد پایدار امسال برای اولین سال از اجرای این قانون در کمیسیون تلفیق در کنار سایر موارد بررسی شد و با نظر همه اعضای شورای شهر تصویب شد.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم نتیجه این همه وقت گذاشتن ، بررسی ها در اختیار مردم شریف کلانشهر کرج قرار بگیرد و خروجی آن به نفع مردم باشد.

 

قاسم پور در بخش دیگری از سخنانش به موضوع همسان سازی حقوق کارگران و کارمندان مجموعه مدیریت شهری تاکید کرد و افزود: از شهردار درخواست می شود تا همسان سازی و رفاهیات کارکنان برای همه نیروها انجام و به ماه آخر سال موکول نشود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: در این راستا کمیته پرسنل شهرداری و کمیته منابع انسانی شورای شهر اقدام به جلسه مشترکی کنند و نتیجه آنرا جهت اقدام به شهردار و شورای شهر گزارش دهند.