مردم اختلاف نظر دارند ولی اختلاف عقیده ندارند
مردم اختلاف نظر دارند ولی اختلاف عقیده ندارند
فرماندار فردیس در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اختلاف نظر را مسئله یی درست خواند ولی اختلاف عقیده در میان مردم را رد کرد.  
به گزارش البرز فردا و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری فردیس، خداداد کاشفی فرماندار فردیس در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت:  امسال بر خلاف تصورات دشمنان، پرشورتر و باشکوه‌تر مردم ما در فردیس شرکت کردند.

خداداد کاشفی بیان کرد: ۴۴ سال از انقلاب مردم برای داشتن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ایران گذشته، ریشه‌های این انقلاب، آرمان‌ها و اصول ما تغییر ناپذیر است.
کاشفی با تأکید بر اینکه در بین مردم ما اختلاف نظر هست ولی اختلاف عقیده نیست اذعان داشت: ما استقلال را آسان به دست نیاورده‌ایم که آسان از دست بدهیم، هرگز اجازه نمی دهیم هیچ قدرت و ابرقدرتی در برابر اراده ملی ملت بزرگ ایران تأثیر بگذارد.
وی اظهار داشت: ما ملتی هستیم که از زمان فتوای تنباکو تا مبارزه برای ملی شدن نفت، استقلال خواهی کردیم از سال ۴۲ تا ۵۷ نه بخاطر اختلاف نظر بلکه بخاطر اختلاف عقیده مبارزه کردیم.
نماینده عالی دولت در فردیس با اعتقاد بر اینکه امروز در بین ما اختلاف نظر هست ولی اختلاف عقیده نیست افزود: مردم همیشه پای آرمان های انقلاب ایستاده ند و هر جا و هر زمان نیاز به حضور آنها بود خود را به صحنه رساندند.
امام راحل مسئولان را مستخدمان مردم خطاب می کردند و ما هم در دولت مردمی همین باور را داریم و معتقدیم تن کردن لباس خدمت به مردم موهبت الهی است که توفیق ما شده پس باید به مردم به درستی خدمت کنیم؛ این بخشی از سخنان فرماندار فردیس در حاشیه راهپیمایی بود.
در بخش دیگر وی ادامه داد: در این یازده ماهی که در فردیس افتخار خدمتگزاری به مردم را داشتم ابتدا مسائل را الویت بندی کردیم که مهمترین آن انتزاع شهرستان است.
او اضافه کرد: ایجاد اشتغال از دیگر موضوعات مهم ما در فردیس بود که تا کنون بیش از ۴ هزار شغل ایجاد کردیم همچنین تکمیل بیمارستان دولتی که تا چند روز آینده افتتاح می شود.
فرماندار با اشاره به حمایت از بخش خصوصی در افزایش سرانه درمانی تصریح کرد: غیر از بیمارستان شهید سلیمانی بیمارستان به آفرین نیز در حال تکمیل است.
کاشفی در پایان اذعان کرد: ما برای خدمتگزاری به موقع، پیگیری و حل مشکلات مردم تلاش می کنیم و مردم خوب شهرستان فردیس بدانند که برای پیشرفت و توسعه ی این شهرستان تمام توان خود را بکار می گیریم.