جمهوری اسلامی ایران به مدد خون شهدا به اقتدار رسیده است
جمهوری اسلامی ایران به مدد خون شهدا به اقتدار رسیده است
جمهوری اسلامی ایران به مدد خون شهداست که توانسته در دنیا به شکو، عظمت و اقتدار دست یابد

سلیمان رستمیان مدیر کل بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان البرز با اشاره به این مطلب اظهار داشت: شهدا مسیر خود را به خوبی انتخاب کردند و بهترین هستی خود را با تأسی از امام شهید خود سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی کردند.

رستمیان گفت: مردم ایران زمین با ازخودگذشتگی و جان‌فشانی درراه اسلام و میهن، نقشینه عظمت و شکوه ایران عزیزمان را با قلم سرخ خود نگاشتند.

وی ادامه داد: شهدا مسیر خود را به خوبی انتخاب کردند و بهترین هستی خود را با تأسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی و امنیت و آرامش امروز ما کردند.

رستمیان افزود: ما امروز باید ادامه‌دهنده راه آن کبوتران خونین بال، آنچه را که باعث شد تا آنها برایش خون پاکشان را تقدیم کنند تا این نظام و انقلاب شکل بگیرد باشیم.

رستیمان ادامه داد» ما امروز وظیفه‌داریم تا در این مسیر گام برداریم، این مسیر تا زمانی که انقلاب به مقصد اصلی خود که ظهور امام زمان(عج) است برسد، ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری مدظله‌العالی فرمودند «زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهدا کمتر از شهادت نیست»، و یا د خاطره شهدا به غیر از ادامه دادن مسیر آنان زنده خواهد ماند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا ناشی از باوری عمیق و راستین بوده که می‌تواند ضمن تکریم خانواده معظم شهیدان و اهتزاز علم شهدا و همچنین زنده نگه‌داشتن سیره و راه افتخارآمیز و تابناک آنان، روحیه مقاومت، ایثار و حماسه را در جامعه جاری و ساری کرده و در عرصه بازدارندگی، اقتدار و آمادگی ملت ایران در مصاف با دشمن و هجوم بی‌وقفه قدرت‌های استکباری و امپراتوری رسانه‌ای صهیونیستی به جهانیان را آشکار و نمایان سازد.