جمهوری اسلامی ایران نماد مقاومت است
جمهوری اسلامی ایران نماد مقاومت است
جمهوری اسلامی ایران در 44 سال گذشته با ایستادگی در مقابل زیاده خواهان جهان نشان داده است که نماد مقاومت در جهان است.

 

کاو حدادپور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز با اعلام این مطلب اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی نظام مردم‌سالاری دینی است و امروزه الگویی برای ملت‌های جهان هستیم.

وی اظهارد اشت کشور ایران در هر حوزه‌ای در مقابل آمریکا ایستاد و پیروز شد که این نشان از رهبری با درایت و عالم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

حدادپور خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران حاصل بیداری و حضور بی بدیل مردم و رهبری عالمانه امام خمینی (ره) در جهت استقرار حکومت اسلامی در ایران بود.

این مسئول در استان البرز افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که بر پایه اسلام ناب محمدی(ص) با درایت روحانیت معظم و در رأس آن امام خمینی (ره) برنامه ریزی و با همت جمعی مردم شریف ایران اجرایی شد، نمونه ای کم نظیر در دنیا محسوب می شود.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری البرز ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در طول سالهای پس از انقلاب توانسته است به عنوان نماد و سمبلی از مقاومت، مقابله با ظلم و ستم و تلاش برای آبادانی با بهره گیری از نیروها و توان داخلی در جهان تبدیل شود.

وی اظهار داشت: امروزه چشم امید بسیاری از ملت ها و دولت ها به جمهوری اسلامی ایران و اندیشه مدبرانه مقام معظم رهبری است و استراتژی های اتخاذ شده در کشورمان برای آنان به منزله نقشه راه محسوب می شود.