جمهوری اسلامی ایران در میدان علم خط شکنی کرده است
جمهوری اسلامی ایران در میدان علم خط شکنی کرده است
جمهوری اسلامی ایران در میدان علم خط شکنی کرده است و دشمنان ایران از این واقعیت واهمه داشته و وحشت کرده اند.

حجت الاسلام علیرضا سعیدی رییس کمیسیون شورای اسلامی شهر کرج ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: ایران اسلامی در میدان علم خط‌شکنی می‌کند و دشمن از این واقعیت درخشان وحشت کرده است.

وی گفت: جوان دانشجو و پژوهشگر و عالم محقق در ایران اسلامی مرزهای علم را درمی‌نوردند و دشمن مستأصل و ترسیده به اغتشاش پناه می‌برد که با بی‌اعتنایی مطلق ملت آگاه ما مواجه می‌شود و سیلی دیگری می‌خورد.

این عضو شورای اسلامی شهر کرج ادامه داد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اغتشاش‌های پراکنده طراحی انفعالی و ناشیانه دشمن در مقابل پیشرفت‌ها و حرکت‌های ابتکاری و بزرگ ملت ایران است.

وی ادامه داد: این بار دشمن با کمک شبکه نیابتی خود در داخل یعنی منافقان و معاندان متظاهر به اصلاح‌طلبی و برخی سلبریتی‌ها که باید در پیشگاه عدالت حاضر و محاکمه شوند، تلاش کرد علاوه‌بر خیابان، دانشگاه‌ را نیز هدف عداوت خود قرار دهد و به تعطیلی بکشاند.

وی اظهار ادامه داد» این بار نیز دشمنِ تودهنی خورده و نا امید از ملت مؤمن تقلا کرد با اوباش اجاره‌ای خود چوب لای چرخ اقتصاد و تولید علم و فناوری بگذارد.

علیرضا سعیدی در پایان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران استوار و پابرجا همچنان درراستای آرمانهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب حرکت کرده و در این مسیر استوارتر از گذشته خواهد بود.