جمهوری اسلامی ایران خلاقیت نوینی در جهان است
جمهوری اسلامی ایران خلاقیت نوینی در جهان است
جمهوری اسلامی ایران خلاقیتی نوین و نوآوری ای در حکومت داری جهان است.

خداداد کاشفی فرماندار فردیس ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) بنیان آن نهاده شد، خلاقیتی نوین در عرصه حکمرانی جهان است.

وی اظهار داشت: آنچه که در جمهوری اسلامی ایران به تاسی از اسلام ناب محمدی (ص) شکل گرفت، ظرفیت های بالای اسلام را در دنیا به نمایش گذاشت.

این مسئول خاطر نشان کرد: در حالی که در جهان غرب، حکومتداری بر پایه سرمایه داری و دوری از ارزشهای انسانی است، جمهوری اسلامی ایران توانست، نقش عمده ای در به اجرا گذاشتن ظرفیت های انسانی در حکومت داری را نشان دهد.

خداداد کاشفی در ادامه اظهار داشت: آنچه که دنیای غرب به دنبال است، اضمحلالی است که بر انسان شکل گرفته و اساس حکومت داری غرب بر پایه غیر دینی و توجه به اصل لذت بردن و سود بردن است.

وی اظهار داشت: در حالی که جمهوری اسلامی ایران، در عرصه حکومت داری با نصب العین قراردادن احکام الهی و توجه به آموزه های بلند اسلامی که همانا توجه به ارزشهای انسانی را در خود جای داده است، توانست در دنیا حرفی تازه و جریانی نو را به منصه ظهور برساند.

کاشفی فرماندار فردیس در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: منویات مقام معظم رهبری مبنی تلاش برای برپایی تمدن نوین اسلامی را نیز باید در همین راستا تعبیر و تفسیر کرد چرا که ایشان توجه جهانیان را به حکمرانی بر پایه آموزه های دینی و اسلامی معطوف کرده اند.