مسئولین و خواص باید  مانند مردم حمایت جدی و علنی از نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.
مسئولین و خواص باید  مانند مردم حمایت جدی و علنی از نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.
نائب رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه در شرایط فعلی و خاص حمایت از نظام از اوجب واجبات است اظهار داشت : با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از کشورها به عنوان دن و رقیب وارد جنگ ترکیبی شدند باید همه ی مسئولان و خواص مانند مردم حمایت جدی و رسمی خو را از نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

علیرضا رحیمی عضو شواری شهر کرج گفت: درشرایط خاص کشورکه  امتحانات و فتنه‌ های سختی وجود دارد تشخیص آن فقط با بصیرت امکان پذیر است و ضعف ایمان و تقوا و مادی بودن برخی از این آقایون و خواص باعث می‌شود که در خصوص موضوعات ابراز علنی و حمایت نداشته باشند.

وی در خصوص حمایت علنی مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: همه ی مردم در عرصه های مختلف پای کار نظام ایستاده اند و چشم وگوش و کلام شان به امام انقلاب مقام معظم رهبری است و اگر ایشان اشاره ای بکنند همه ی اقشار ملت اعم از کم حجاب و با حجاب قدرت خودشان را به دشمنان این کشور نشان خواهند داد همان طور که در عرصه های مختلف مانند تشییع حاج قاسم و راهپیمایی های به موقع ثابت کردند.

این عضو شواری شهر کرج گفت: یکی از این شیوه های حمایت علنی از نظام جمهوری اسلامی ایران همین شرکت در عرصه های مختلف ملی و مذهبی ، مناسبت ها وحضور مردم در ایام عزاداری ها، اجتماعات و راهپیمایی هایی است.

وی در خصوص اهانت عده ای به نام مقدس جمهوری اسلامی و پرچم و سرود ملی کشور بیان داشت : این اهانت از دو حالت خارج نیست یا این افراد نادان و جاهل هستند یا ایرانی نیستند حتی اگر درکشور ایران متولد شده باشند چرا که حتی در کشورهای مختلف دنیا کمتر کسی به پرچم و سرود ملی کشورش توهین کند این از خباثت دشمنان نظام جمهوری اسلامی است که به این موضوعات و آیین ها و کتاب مقدس کشور ما اهانت می‌کنند.

رحیمی ادامه داد: هدف دشمنان رنگ پرچم ما نیست هدف کلمه ی الله و لا اله الا الله و کلمه شهید و جمهوری اسلامی و آزادی و استقلالی است که در سرود ملی میباشد و مقصود نهایی آنها حذف این ادبیات است.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان ما با تمام عدوات و قدرت های رسانه ای یشان  و با همکاری کشور های همراه و همچنین تحریم های اقتصادی و نظامی و سیاسی تمام تلاشش را می کند که نظام را از پای درآورد،  هرچند که از بعد اقتصادی و آسیب های اجتماعی دچار کمبود ها و نقص هایی هستیم و مردم با مشکلات زیادی دسته و پنجه نرم می‌کنند ولی شاهد این هستیم که تا پای جان پای این نظام هستند و باید با این انگشت شمارانی که اغتشاش ایجاد می‌کنند با دانه های اصلی و سردمداران این اغتشاشات با اشد مجازات بر خورد شود.

وی در پایان تنها راه مقابله با جنگ شناختی و جنگ ترکیبی را جهاد تبیین بیان کرد و افزود: همان طور که حضرت آقا فرمودند یکی از راه‌های جهاد تببین در عرصه های مختلف است چه در زمینه ی عمرانی چه زیر ساختی و فرهنگی و اجتماعی در هر زمینه ای که کاری صورت می‌گیرد مسئولان باید برای مردم شفاف سازی کرده و موانع کار را روشن بکنند و در جهت رفع موانع تلاش مضاعف انجام دهند تا در مردم امیدواری و پویایی ایجاد شود.