آقای استاندار شما مقصرید
آقای استاندار شما مقصرید
ع. کمالی - آقای دکتر مجتبی عبدالهی کمیته ای، اگر مکتبی نگاه کنیم شما مسئولید، اگر دانشگاهی نگاه کنیم، شما مدیرید، اگر نظامی نگاه کنیم شما فرمانده اید، پس شما مقصرید، چون مسئولید، مدیرید و فرمانده.

آقای استاندار شما مقصرید که در روز هذا کذای باصطلاح تجلیل از خبرنگاران حرمت خبرنگاران شکسته می شود، شما مقصرید که در روز به اصطلاح تجلیل از خبرنگاران تحقیرشان می کنند، شما مقصرید که در مراسمی که نامش را باصطلاح تجلیل از خبرنگاران گذاشته اید، جایگاه خبرنگار از بین برود،

آقای استاندار شما مقصرید که می گذارید حرمت قلم در این استان شکسته شود، آنچه که در روز باصطلاح تجلیل شما اتفاق افتاد، دعوای داخلی ای بود که بی تدبیری شما و مدیران زیر مجموعه ای شما سبب شد عیان شود. از قدیم گفته اند، زن و شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند.


پندهای اخلاقی اتان را هم در نشست اول تان و هم در این نشست شنیدیم و به جان و دل می پذیریم اما رطب خورده را منع رطب؟ حتما که داستان اش را شنیده اید من باب پند اخلاقی عرض می کنم که شما هم به جان و دل بپذیرید.( سَيَقُولُونَ لِلَّهِ ۚ قُلْ أَفَلَا تَذَكَّرُونَ).

آقای استاندار شما مقصرید اگر حرمت افراد در این جلسه شکسته می شود، ، چرا سرپرست اداره کل ارشاد در این جلسه نبود، خدا کند که دورغ باشد که به توصیه بعضی از این خانه ای ها او را دعوت نکرده اید؟ او مگر فعلا رییس ارشاد نیست؟ آقای استاندار شما رطب خورده اید، منع رطب می کنید؟.

آقای استاندار راستی چرا جلسه چهارشنبه ی جاده چالوس را نبودید؟ بد نبود در این همه فشار کار بازدیدها و …. ساعتی را در کنار رودخانه و هوای خوب و آب خنگ و خبرنگاران  می گذراندید. البته خدا کند دروغ باشد که عده ای از عوامل شما در جلسات برگزاری روز خبرنگار، گفتند اعتبار کارت های هدیه تامین نشده و نمی شود تجلیل برگزار کرد، تا بتوانند به این جلسه هذا و کذا برسند و به نام خودشان تمام کنند. آقای استاندار شما رطب خورده اید و منع رطب می کنید؟

آقای استاندار از ورزش چه خبر؟ نماینده ولی فقیه هم در خصوص ورزش به تذکر رسید، امروز نزدیک از دو هفته از تذکر خصوصی ایشان در مورد ورزش گذشته است و نزدیک یک هفته هم هست که از تذکر علنی ایشان در خطبه های نماز جمعه می گذرد.

دمتان گرم که اوایل هفته نامه ای با سه نام به وزارت ورزش فرستادید، اما خدا کند که این وزارت ورزشی ها دروغ گفته باشند که شما گفته اید دست نگه دارند،که حتما هم دروع گفته اند. آقای استاندار شما رطب خورده اید و منع رطب می کنید؟.

آقای استاندار باز هم می گویم شما مقصرید، راستی از شهردار کرج چه خبر؟ چند ماهی می شود که با سرپرست اداره می شود؟ خدا کند دروع گفته باشند که شهردار قبل به خاطر زیر بار نرفتن خواسته های پیمانکار مترو ( در مدیریت قبلی) با فشار به اعضای امضا کننده استیضاح می شود. راستی شما رییس شورای قطار شهری کرج هستید؟

آقای استاندار شما رطب خورده اید، منع رطب می کنید؟.

کرج، فردیس، تکنمان، چهارباغ و شهر جدید مهستان شهردارهایشان استیضاح شده و اکنون با سرپرست اداره می شوند. شما مقصرید آقای استاندار

آقای استاندار زمان زود می گذرد، در جلسه اول مطبوعاتی اتان که ۸ ماه از آن می گذرد تاکید کردم که استان البرز سهم آقای قالیباف است درست، اما خواهش داریم که شما از نیروهای استان برای مسئولیت ها استفاده کنید، شما تکذیب کردید و با تشر دهانمان را بستید که سهم نداریم. اما از ۴۰ درصد مدیران انتصابی استان چه در بخش ادارات کل و چه در بخش ستادی استانداری ۷۵ درصدشان یا در لیست انتخاباتی آقای قالیباف بوده اند، یا در مجموعه شهرداری تهران در دوره آقای قالیباف مسئولیت داشته اند یا بالاخره از جوب کناری خانه آقای قالیباف آبی نوش جان کرده اند و خستگی ای در! ای کاش من هم یک قالیباف بودم.

آقای استاندار رطب خورده اید و منع رطب می کنید؟

شما ۹ ماه و ۸ روز است که استاندار البرز شده اید، آنهم با دولت جدید بر روی کار آمده اید، استاندار اول دولت اول روحانی یعنی طاهری، ۳ ماه پس از حضورش حدود ۹۰ درصد از مدیران استان را منصوب کرد، استاندار اول دولت دوم روحانی با آنکه دولت از آن خودش بود اما جابجایی اکثر مدیران استان تنها ۶ ماه به طول انجامید. شما ۹ ماه و ۸ روز است که منصوب شده اید تنها ۴۰ درصد از مدیران استان را جابجا کرده اید، بعدا با رسم شکل و نمودار توضیخ خواهم داد.

آقای استاندار شما مقصرید،  تا کی باید از این مدیر بشنویم معلوم نیست که من بمانم برای چی باید کار کنم؟ از آن مدیر بشنویم من مدیر این دولت نیستم؟ از آن یکی هم بشنویم به من در این دولت اعتمادی ندارند و اساسا کارم پیش نمی رود تمام طرح های من خوابیده است پس چرا باید خودم را به آب و آتش بزنم؟
راستی چرا مدیران دولت قبل از دولت جدید حکم ندارند و شما هم مدیر جدید معرفی نمی کنید، اما به سرعت به یک مدیر کل حکم می دهید؟

آقای استاندار رطب خورده اید و منع رطب می کنید؟

آقای استاندار اگر در جلسه هذا و کذای باصطلاح تجلیل شما، مجبور شدید که علیرغم خوردن رطب از نخوردن رطب بگویید و پند و اندرز کنید، به این دلیل است که آن جلسه بازتاب جامعه نخبگانی البرزی بود و علیرغم اینکه همواره گفته اید من به همه استان واقفم، واقف نیستید.

 

  • نویسنده : ع کمالی