قدردانی فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس از حضور پرشور و پرصلابت مردم در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم عباس آسمیه
قدردانی فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس از حضور پرشور و پرصلابت مردم در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم عباس آسمیه
فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع)شهرستان فردیس در پیامی از حضور با شکوه و گسترده اقشار مختلف مردم شهید پرور شهرستان در مراسم استقبال وتشیيع شهید عباس اسمیه تشکر و قدردانی کرد.  
  • «بسم الله الرحمن الرحيم» «من المومنين رجال صدقوا ما عاهدو الله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و ما بدلو تبديلا» آيه ۲۳ احزاب.

«درود خدا بر آنانكه در زمره مومنين قرار گرفتند و صادقانه با نثار خون خويش به آن عهدي كه با معبود خود بستند وفا نمودند.»
درود خدا بر شما مردان ، زنان ، جوان و همه اقشار متدین و انقلابی این خطه ی ولایتمدار، شهیدپرور و استکبارستیز که با حضور مسئولانه و شکوهمند خود در مراسم استقبال وتشییع باشکوه شهید مدافع حرم عباس آسمیه این لاله پرپر اسلام و فرزند برومند حضرت روح الله (ره)، صفا و معنویت سال های دفاع مقدس را زنده کردید.

آفرین بر همت و عزم والای مردم شهید پرور شهرستان فردیس که در همه لحظات حساس با حضور گسترده و موثر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری گرانقدر انقلاب اسلامی و مجاهدان راه حق و حقیقت اعلام می نمایند. شما با حضورتان حرکت واقعی و حیات واقعی را نشان دادید.

حضور پرشور، گسترده و پرصلابت شما در این مراسم، حماسه ای شکوهمند و به یادماندنی را از تعهد دینی و انقلابی شما رقم زد و یاد و خاطره حماسه آفرینی هایتان در دوران پرافتخار دفاع مقدس را زنده ساخت.

بدینوسیله از حضور باشكوه شما مردم ولایتمدار بویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، پیشکسوتان جهاد و شهادت، احاد مردم عزیز شهرهای فردیس،مشکین دشت و فرخ آباد ، مسئولین ادارات ،نهادها ،سازمانها و اصناف و بازاریان و به ویژه بسیجیان دریادل در مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید مدافع حرم تقدیر و تشكر می نمایم.
سرهنگ پاسدار احسان علیزاده فرمانده ناحیه امام رضا (ع)