منوچهر غفاری خبر داد : فاز سوم کنارگذر مهرشهر با اعتبار ۴۹۰میلیارد ریال به بهره برداری رسید

 

به گزارش البرز فردا ؛منوچهر غفاری در عصر نخستین روز مردادماه سالجاری در حاشیه آیین افتتاح فاز سوم کنارگذر مهرشهر که با حضور اعضای پارلمان شهری و مدیران ارشد شهری برگزار شد، اظهار کرد: امروز این پروژه ظرف مدت شش ماه و با رعایت استانداردهای لازم به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به مبلغ هزینه های اجرای پروژه افزود: در مجموع ۴۹۰میلیارد ریال برای عملیاتی شدن این پروژه هزینه شده و این ظرفیت وجود دارد که در سال‌های آتی با تملک معارضین، فازهای بعدی اجرایی شود.

سرپرست شهرداری کرج اذعان داشت: کرج به عنوان شهری که توسعه شتابزده‌ داشته، در حوزه زیرساخت‌های عمرانی دچار مشکلاتی است و در این بخش داشته‌ها با نیازهای و استاندارد های واقعی فاصله دارد.

وی تصریح کرد: با افتتاح فاز سوم کنارگذر مهرشهر؛ بخشی از عقب ماندگی کرج در حوزه عمرانی برطرف می‌شود.

سرپرست شهرداری عنوان کرد: در این دوره از مدیریت شهری، سیاست‌ها بر توسعه همه جانبه شهر متمرکز شده و در کنار توسعه زیرساختی، نیازها و مطالبات فرهنگی، اجتماعی شهروندان نیز مورد توجه قرار گرفته می‌شود.

غفاری با اشاره به برنامه های اولویت دار مدیریت شهری در راستای جلوگیری از وقوع تخلفات و رضایت مندی شهروندان ، گفت : توجه خاص به هوشمندسازی شهری و ایجاد شهرداری الکترونیک از جمله برنامه‌های مهم این دوره از مدیریت شهری است .

وی با بیان اینکه نیازهای شهروندان در حوزه‌های مختلف احصاء شده ، افزود: شهرداری بر اساس مطالبات و نیازهای شهروندان در مناطق مختلف، برنامه‌ها و طرح‌های خود را اجرایی خواهد کرد.

سرپرست شهرداری کرج، ضمن قدردانی از مصطفی سیرایی شهردار پیشین و احمدی نژاد معاون فنی و عمرانی پیشین شهرداری کرج و همه کسانی که در اجرای پروژه فاز سوم کنارگذر مهرشهر نقش داشتند ، گفت : علی رغم مشکلات موجود، بدون شک در سایه تعامل و همدلی مدیریت شهری می تواند در راستای رفع نیازهای شهروندان و جلب رضایت آنها گام برداریم.