رفع معضل ترافیکی شهر از جمله برنامه های مهم در دستور کار مدیریت شهری است که اجرای آن، مستلزم همکاری و تعامل سازنده فی مابین نیروی انتظامی و شهرداری می باشد .

به گزارش البرز فردا؛محمد رضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری فردیس در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و راهور شهرستان با اشاره به موضوع مهم گره کور ترافیک و تعامل سازنده مجموعه نیروی انتظامی در راستای رفع این معضل، اظهار داشت : شهر فردیس به لحاظ موقعیت جغرافیایی ویژه ، جزء شهرهای مواصلاتی و پرتردد استان البرز می باشد که برنامه ریزی اصولی و اجرای دقیق و با کیفیت پروژه های ترافیکی و توسعه معابر شهری مستلزم تعامل و هم افزایی مجموعه نیروی انتظامی و شهرداری می باشد .

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به راهکارهای موثر در جهت رفع مشکل بار ترافیک در سطح شهر ، گفت: ایجاد مسیر های موازی برای بلوار های اصلی (شهید سلیمانی و شهدا )و احداث تقاطع های غیر همسطح و ایجاد مسیر های انحرافی در کاهش بار ترافیکی حائز اهمیت و در اولویت است.

احمدی نژاد  با بیان اينکه مدیریت شهری جهت تحقق انتزاع کامل سازمان حمل و نقل با جدیت تلاش می کند، افزود: شهرداری  در صدد تقویت  و ارتقای ناوگان اتوبوسرانی و خطوط تاکسی به منظور ارائه خدمات  مطلوب و استفاده  از وسایل نقلیه عمومی در جهت کاهش بار ترافیکی در سطح شهر می باشد و سازمان حمل و نقل نیز با جدیت پیگیر انتراع کامل این حوزه از شهرداری کرج می باشد .

وی در پایان لازمه عملیاتی شدن پروژه های با کیفیت ترافیکی و توسعه معابر شهری را مستلزم تعامل و هم افزایی مجموعه نیروی انتظامی و شهرداری دانست و افزود: امید میرود  با افزایش تعاملات ضمن اجرای پروژه های مذکور ، موجبات رضایتمندی شهروندان از خدمات مطلوب این دو نهاد فراهم گردد .