گازرسانی به روستاهای طالقان شتاب می‌گیرد
گازرسانی به روستاهای طالقان شتاب می‌گیرد
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با اشاره به جلسات مختلفی که با وزیر درباره تکمیل پروژه گازرسانی به طالقان برگزار شده، گفت: با توجه به قول مساعد و توافق‌های انجام شده گازرسانی به روستاهای طالقان شتاب می‌گیرد.

به گزارش البرز فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علی حدادی ظهر روز گذشته در مراسم یادواره ۳۱ شهید والا مقام روستای “ناریان” طالقان که در مسجد این بخش برگزار شد، اظهار داشت: روستای ناریان ۳۱ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و ۲۰۰ نفر از ساکنان این روستا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند.

وی افزود:همه ما مدیون خون پاک شهدای عزیز و ارزشمند هستیم و امروز این امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا است.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه مدیون امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبری معظم انقلاب هستیم، ادامه داد:مردم قدرشناس ایران اسلامی در سخت ترین زمان پای انقلاب اسلامی ایستادند و ایثارگری‌های مردم عزیز در هر مقطعی از انقلاب تاثیر گذار بوده است.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهید سلیمانی با صداقت و اخلاص در مسیر قرآن کریم حرکت کردند و ما همه مدیون ایشان هستیم، گفت: نقش همه این عزیزان در تداوم انقلاب غیر قابل انکار است.

حدادی با اشاره به تلاش مجلس برای اقشار مختلف و با اشاره به اینکه رتبه بندی فرهنگیان در راستای ارتقای شان و منزلت این قشر ز حمتکش در مجلس انجام شد ،گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری موضوع دیگری بود که مصوب شد.

نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان طالقان به فضل الهی شروع شده است، تصریح کرد: اعتباری از ستاد فرمان حضرت امام خمینی(ره) در مورد ساخت این بیمارستان دریافت شد که طی روزهای گذشته کار تامین اعتبار آن انجام شد و در سال آینده بیمارستان طالقان ساخته می‌شود تا وزارت بهداشت آن را تجهیز کند.

وی در مورد گازرسانی به طالقان و جلسات با وزیر نفت برای پیشرفت این پروژها قبل از فصل سرما ، گفت: به چند روستای طالقان قبل از سرما گازرسانی می‌شود و بقیه روستاها هم کار گازرسانی آن آغاز شده است و این خدمات شتاب می‌گیرد.

حدادی با بیان اینکه امروز رئیس جمهور ما در کنار مردم همه مسائل و موارد را پیگیری می‌کند و مانند گذشته نیست که هیچ کس به رئیس جمهور دسترسی نداشت، ادامه داد: مجلس و دولت انسجام و وحدت خوبی دارند که این انسجام به حل مسائل و مشکلات جامعه کمک بیشتری می کند.