کلید فردیس در دستان احمدی نژاد مردی از جنس عمران
کلید فردیس در دستان احمدی نژاد مردی از جنس عمران
محمدرضا احمدی‌نژاد ، مردی از جنس عمران با کسب ۷ رای از نمایندگان منتخب مردم در صحن علنی شورای شهر فردیس به عنوان شهردار برگزیده شد.

به گزارش خبرنگار البرز فردا ؛ نود و چهارمین نشست علنی پارلمان شهر فردیس با محوریت سومین مرحله از فرایند انتخاب شهردار و رأی گیری بین دو گزینه نهایی  کاندیدای منتخب اعضای انجمن شهر  برای تصدی سمت شهردار فردیس برگزار شد.

در این نشست محمدرضا احمدی نژاد و سعید صفری ۲ کاندیدا از ۷ کاندیدای متقاضی سمت شهردار فردیس هر یک در زمان تعیین شده  ۴۵ دقیقه  برنامه‌های خود را ارائه دادند و  به سوالات اعضای شورا در حوزه‌های مختلف پاسخگو بودند

در نهایت در طی فرایند رأی گیری که با حضور همه اعضای شورای اسلامی شهر فردیس صورت گرفت.  محمدرضا احمدی نژاد با ۷ رأی به عنوان کاندیدای منتخب تصدی سمت شهردار فردیس برگزیده شد و سعید صفری با کسب ۲ رأی از نمایندگان مردم فردیس در شورای اسلامی شهر از دور این رقابت‌ها حذف شد.

محمدرضا احمدی نژاد متولد سال ۱۳۵۶ با رزومه پرو پیمان خود تا کنون مسئولیت معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج را عهده دار است و سابقه سرپرستی شهرداری کرج به مدت هشت ماه در سال ۹۷ و معاونت‌های حوزه های مختلف این شهرداری را داشته است. همچنین اجرای پروژه‌های مختلف در سطح کرج از جمله بزرگراه شمالی و بزرگراه همت جنوبی در زمان مسؤولیت وی در معاونت عمران شهرداری کرج در دست اجرا می باشد

شایان ذکر است  از ۷ کاندیدای معرفی شده از سوی اعضای شورا مدیر روستا، ناصری مقبل و قربانی انصراف دادند، ظهوری منش و شهسواری حذف و سعید صفری و محمدرضا احمدی نژاد به سومین مرحله گزینش راه یافتند .

نهایتا با انتخاب شایسته و هوشمندانه اعضای شورای شهر  محمدرضا احمدی نژاد مدیری از جنس عمران و متخصص کلید دار شهر فردیس شد و در حقیقت پس از استقلال فردیس این انتخاب نخستین همگرایی تخصصی در بین اعضای انجمن شهر فردیس می باشد.