برگزاری سمینار زندگی شاد، باهدف بهبود مهارت‌های فردی
برگزاری سمینار زندگی شاد، باهدف بهبود مهارت‌های فردی
معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج از برگزاری سمینار زندگی شاد خبر داد و گفت: این سمینار باهدف بهبود مهارت‌های فردی برای عموم شهروندان برگزار می‌شود.

محسن برجی ، با اشاره به اهمیت خودشناسی و افزایش مهارت‌های فردی و اجتماعی در بین عموم مردم، اظهار داشت: سازمان فرهنگی در راستای شرح وظایف ذاتی خود مبنی بر برگزاری برنامه‌هایی با مضمون آموزش شهروندی و کمک به بهبود سلامت روان افراد جامعه همچنین باهدف ایجاد و حفظ انگیزه، اقدام به برگزاری سمیناری با عنوان زندگی شاد کرده است.

این مسئول عنوان کرد: یادگیری، تغییر و پیشرفت، رمز دستیابی به زندگی موفق بوده که شهروندان می‌توانند به‌صورت رایگان در این دوره‌ها شرکت کرده و از راهکارهای عملی و اجرایی این برنامه بهره‌مند شوند.

برجی ضمن دعوت از عموم شهروندان کرجی به شرکت در سمینار زندگی شاد افزود: این سمینار با حضور دکتر مهدی حکیمی و با روش‌های خاص و متفاوتی برگزار می‌شود که می‌تواند با برگزاری پیوسته، گام مهمی در جهت بهبود توسعه فردی در بین شهروندان تلقی شود.

به گفته سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج، این سمینار امروز پنجشنبه دوم تیرماه ساعت ۱۷ در جهانشهر، روبروی استانداری البرز، سالن همایش مجموعه فرهنگی میلاد شهرداری کرج برگزار می‌شود.