آقای استاندار! البرز چوب تعصب نکشیدن ها را می خورد/ ابوالقاسم پور را کجای دل ورزشی امان گذاریم
آقای استاندار! البرز چوب تعصب نکشیدن ها را می خورد/ ابوالقاسم پور را کجای دل ورزشی امان گذاریم
غ. کمالی - به قول فوتبالی ها، بازیکنی که تعصب تیم اش را نکشد، بازیکن نیست، می گوییم ابوالقاسم پور تعصب تیم اش را نمی کشد، هر چه باشد، بچه شهرداری تهران است و مدتی هم شاید با عبدالهی همکار در تهران بوده باشد. پول های گنده دیده به قول عبداللهی استاندار البرز زمانی که او در معاونت خدمات شهر تهران بوده 18 هزار میلیارد تومان بودجه زیر دستش بوده! اینجا که چیزی ندارد، انگشت کوچک تهران هم نمی شود.

 

نه اینکه ابوالقاسم پور به درد البرز نخورد، نه! بالاخره بازیکن تیم پرسپولیس و پاس و سایپا بوده، حتی دو گل ملی هم به مالدیو و کویت زده، مدتی هم مدیر فنی تیم سایپا بوده، اصلا زمانی هم سرپرست معاونت ورزش سازمان ورزش شهرداری تهران شده، حتما به درد البرز می خورد. آخر می تواند دوست قدیمی، بچه محل جوادیه ای استاندار، بچه با مرام پایین خطی، همسایه پدربزرگ دوست برادرش از کنار شهرداری تهران شده، معرفت هم نباشد بالاخره کارکردی دارد که به درد این استان بخورد.

به قول فوتبالی ها، بازیکنی که تعصب تیم اش را نکشد، بازیکن نیست، می گوییم ابوالقاسم پور تعصب تیم اش را نمی کشد، هر چه باشد، بچه شهرداری تهران است و مدتی هم شاید با عبدالهی همکار در تهران بوده باشد. پول های گنده دیده به قول عبداللهی استاندار البرز زمانی که او در معاونت خدمات شهر تهران بوده ۱۸ هزار میلیارد تومان بودجه زیر دستش بوده! اینجا که چیزی ندارد، انگشت کوچک تهران هم نمی شود.

آخر نمی دانیم صندلی های این استان، چه جاذبه ای دارد که از جاذبه سیب بر سرخورده نیوتن هم بیشتر است، هر که اراده کند، می چسبد و بلند هم نمی شود. بگذریم…

گفتیم جانِ علی ، این جانعلی را بردارید، خدایی نکرده یکی از بچه های همین کرج را بگذارید که گذرش هم به تهران افتاده، دست کمی هم از همسایه پدربزرگ برادری که خانمش در شهرداری کار می کند ندارد، ولی دیدیم عجب جاذبه ای این صندلی دارد، هنوز او نرفته یکی دیگر از بچه محلی ها پیدایش شد.

جانِ علی گفتیم این جانعلی، اندازه سُمِ اسبچه های ایرانی باشگاه کردان را هم می داند، حتما به درد ورزش سوارکاری البرز می خورد،او را مدیر کل کنید شاید کمی ورزش البرز تکان بخورد، تکان خورد، البته از آن تکانهای ۸ ریشتری که هیچ کس تا بحال ندیده، فقط صدایش احتمالا بعدا در می آید!

حالا هم می گوییم، جانِ بهنام این بهنام به درد البرز می خورد ، بالاخره لباس ورزشی تن اش کرده و دو گل ملی هم به مالدیو و کویت زده حتما می تواند این کشتی به گل نشسته ورزش البرز را تکان دهد، بچه های کرج هم بمانند در آب نمک کمی شورتر شوند شاید جایی به درد کارشان بیایند.

این بهنام کلی به نام است آنقدر اولدرم بولدرم دارد که در فوتبال برتر جلوی صدها هزار تماشاگر تلوزیونی می گوید: “من ۵۰۰ نفر را تنهایی به شهرداری بردم” خدایی اش اگر تنهایی این کار را کرده، کار بزرگی کرده، بالاخره برای ۵۰۰ نفر شغل ایجاد کرده، تازه اگر “کسی وجود داشت” با او مخالفت می کرد.

البته فکر نکنید قرار است ۵۰۰ نفر را هم به ورزش و جوانان البرز بیاورد، اینجا انگشت کوچیکه تهران است احتمالا ۲۵۰ نفری ته ته تهش ۱۰۰ نفری را شما برای ایشان بگذارید کنار، تا جا برای مسافران اتوبوسی که از شهرداری تهران می آید، باشد.

آقای استاندار می گوییم تعصب تیم کشیدن، یعنی فرهاد کاظمی که همه چیزش را برای استقلال می دهد، یعنی همه چیزش را برای تیم اش می گذارد، یعنی اگر بشود مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، تعصب کار را دارد، با جان و دل کار می کند، اول می گوید، چون موطنش است و باید برایش کار کند و جوابی برای آیندگان داشته باشد، دوم اینکه بالاخره خاک این ورزش را خورده و بزرگ شده حالا باید جواب خوبی ها را بدهد. نه اینکه بشود، بازیکن سایپا، بعد، برود پاس، بعدهم برود پرسپولیس آنوقت آنجا بگوید که تعصب خورده پرسپولیس است!

آقای استاندار! آقایان نماینده، و چون در حوزه اخلاق و مداراست آقای امام جمعه! از همه این ها بگذریم، اصلا این بهنام خان ابوالقاسم پور، بچه محل پایین خط، بامرام، با معرفت کار بلد و … آیا در شان مدیر کل ورزش و جوانان آینده این استان است که در مقابل چشم هزاران نفر در شبکه سه مقابل دوربین های سیما، در برنامه زنده بگوید: “اگر وجودش را داشت….”

خدا کند بعضی ها وجودش را داشته باشند و در مقابل “من آنم که رستم بود پهلوان” های این شهر بایستند.

تتمه: گفته می شود، بهنام ابوالقاسم پور، کارمند شهرداری تهران وبازیکن سابق تیم های سایپا، پاس و پرسپولیس به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده است.

  • نویسنده : ع کمالی