لزوم تسریع در اجرای پروژه های عمرانی ضروری است  
لزوم تسریع در اجرای پروژه های عمرانی ضروری است  
تسریع در اجرای پروژه های عمرانی، آسفالت و ترمیم معابر شهر در راستای ارایه خدمات بهینه و رضایت شهروندان در دستور کار قرار گیرد.

 

 

✍البرز فردا /در چهل و هشتمین نشست علنی شورای اسلامی شهر فردیس ابراهیم رنجبر رییس کمیسیون عمران ، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر،با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق مردم در شهر ترمیم معابر وآسفالت ریزی معابر خاکی و چاله های موجود در برخی معابر شهراست، گفت: علیرغم اقداماتی که در حال انجام است همچنان برخی معابر شهر هنوز آسفالت و یا ترمیم نگردیده و یا اجرای کار در برخی معابر از سوی پیمانکار به کندی صورت می گیرد و همین امر روزانه موجب خسارت های سنگین به وسایل نقلیه مردم می شود و این موضوع موجب نارضایتی شدید مردم نسبت به وضعیت موجود گردیده است.

 

رنجبر با اشاره با به تکالیف شهرداری در این خصوص مصرح در بند ۱۵ و ۲۵ ماده ۵۵ و همچنین ماده ۱۰۳ قانون شهرداری ها افزود: با توجه به فصل بارندگی که موجب مضاعف شدن معضل مذکور شده علت عدم اتخاذ تدابیر موثر و اقدام لازم جهت تسریع در انجام پروژه های عمرانی  حایز اهمیت است به دلیل اینکه پیمانکاران امور خود را به درستی انجام نمی دهند .

 

وی از شهردار محترم درخواست کرد نسبت به رفع مشکل موجود و لزوم پیگیری در تسریع اجرای پروژه های عمرانی بویژه در بحث آسفالت معابر پیگیری جدی بعمل آورد.

  • منبع خبر : البرز فردا