بیمه جان دانا نخستین طرح تمام دیجیتال در کشور
بیمه جان دانا نخستین طرح تمام دیجیتال در کشور
بیمه دانا طرح " جان دانا" بیمه عمر زندگی را با شرایط و ویژگی های منحصر فرد با قابلیت تمدید در قالب پوشش تکمیلی و تمام دیجیتال از جنس خدمات اجتماعی دولت برای نخستین بار در کشور راهی بازار کرد.

 

به گزارش البرز فردا ؛همایش طرح بیمه “جان دانا” به منظور آموزش نمایندگان و فعالان این حوزه درجهت بهره گیری از ابزارهای نوین صنعت بیمه صبح امروز چهارشنبه ۸ آذرماه در تالار لوتوس استان البرز با حضور مدیر عامل بیمه دانا و  هییت همراه ، روسای شعب و سرپرستان و،نمایندگان شبکه فروش استان های البرز و قزوین برگزار شد .

ابراهیم کاردگر مدیر عامل بیمه دانا در این مراسم با معرفی محصول بیمه “جان دانا” بیمه عمر زندگی- زمانی در یک طرح جدید ، اظهار کرد: این «زمانی بودن» برای این حوزه بطور خاص مطرح است. از ویژگی های شاخص طرح ؛ بیمه‌نامه بعد از اتمام دوره بیست‌ساله نیز قابل تمدید بوده و پوشش تکمیلی زیادی دارد. بیمه‌گذار می‌تواند درخواست کند و مطابق با درخواست پوشش تکمیلی نیز ارائه داده می شود.

وی با اشاره به دیگر ویژگی‌های محصول عنوان کرد: این محصول برای اولین بار در کشور رقم خورده و بصورت تمام دیجیتال است و رشد توسعه بیمه با محوریت دیجیتالی سازی صنعت بیمه گامهای موثری برداشته است و همکاران آی تی شرکت توانستند بسترهای لازم را ایجاد کنند تا شبکه فروش بتواند روی تلفن‌های همراه هوشمند خود محصول بیمه دانا را بفروشد. در حقیقت صفر تا صد کار روی تلفن همراه انجام‌شده و محصول تحویل مشتری می‌شود.

وی افزود: برای اولین بار است که در قبال این بیمه‌نامه همسر بیمه‌گذار نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد. این نمونه در کشور کانادا وجود دارد و فرزند را قرار داده‌اند که ما در کشور همسر را جایگزین فرزند کردیم. یک بیمه با مزایای زندگی است .

کاردگر در ادامه با اشاره نوع ارایه خدمات بیمه جان از جنس خدمات اجتماعی دولت ، افزود:
بیمه زندگی متناسب تورم سرمایه افزایش پیداکرده و طرح خود را با تورم وقف می‌دهد.این محصول سالانه تمدید می‌شود و کارمزد شبکه فروش نیز سالانه محاسبه می‌شود و از همه مهم‌تر اینکه تضمین تمدید دارد. اگر کسی سی – چهل سال مشتری این شرکت بوده گارانتی تمدید وجود دارد. هر چه بیشتر این نوع محصول در صنعت بیمه ارائه شود چون از جنس خدمات اجتماعی دولت است لذا بار از روی دوش دولت برداشته می شود.

وی با تشریح هزینه های بیمارستانی تحت عنوان پرداخت غرامت بیمارستان ، اذعان داشت: بیمار با ارائه سند می‌تواند با روزی یک‌میلیون تومان از بیمه خسارت دریافت کند و این موضوع هیچ ربطی به نوع هزینه فرد ندارد و حتی اگر فرد در یک بیمارستان خیریه و به‌صورت رایگان درمان شده باشد باهم این روزی یک‌میلیون را تا سقف چهار میلیون تومان یعنی چهار روز دریافت می‌کند و حتی اگر بیمه درمان تکمیلی هم داشت باشد نیز از این مزایا برخوردار می‌شود و اگر در بخش ویژه مانند سی سی یو بستری شود سه برابر غرامت دریافت می‌کند. نه تنها کارمزد سالانه به شبکه فروش ارائه می‌شود. این محصول طبق قوانین بیمه مرکزی تا دوسال در انحصار بیمه داناست. تا دوسال گارانتی تمدید دارد.

کاردگر با تاکید بر آموزش شبکه فروش در راستای توسعه و همگام سازی با شرکت، گفت، : در حال حاضر شرکت تمام ظرفیت ها و انرژی خود را صرف آموزش شبکه های فروش معطوف کرده است. باید به همه افراد آموزش لازم ارائه شود شبکه فروش نیز باید خود را همگام با شرکت توسعه دهند.

مدیر عامل بیمه دانا در ادامه تصریح کرد: نمایندگان و شبکه فروش در راستای بهره‌گیری از ابزارهای نوین صنعت بیمه با هدف جذب نقدینگی باید تلاش مضاعف داشته باشند.

در پایان جلسه آموزش توجیهی نمایندگان و شبکه های فروش استان های البرز و قزوین در سالن همایش تالار لوتوس برگزار شد و در خصوص طرح بیمه جان دانا، سوالات و دیدگاه های خود را مطرح کردند.

شما می توانید گزارش تصویری این همایش را در اینجا ببینید