مشکلات ۷۵۵ نیازمند البرزی با تاکید دفتر رهبر معظم انقلاب رسیدگی شد
مشکلات ۷۵۵ نیازمند البرزی با تاکید دفتر رهبر معظم انقلاب رسیدگی شد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: امسال درخواست ۷۵۵ نیازمند معرفی شده از دفتر رهبر معظم انقلاب مورد رسیدگی قرار گرفته است.

به گزارش البرز فردا ابوالفضل فلاح قنبری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز نیز مبلغ ۱۸میلیارد ریال وام و کمک بلاعوض به این نیازمندان ارایه داشته است.
وی ادامه داد: درخواست وام، کمک بلاعوض، خدمات اشتغال، جهیزیه و درمان بیشترین فراوانی مطالبات مردمی را به خود اختصاص داده است.
فلاح قنبری گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی به مددجویان و سایر نیازمندان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، بانک مهر و رسالت اعطا می‌شود که تسهیلات این نهاد به مددجویان و نیازمندان از لحاظ تضامین، مدارک موردنیاز نسبت به سایر بانک‌ها با ضوابط به‌مراتب آسان‌تری اعطا می‌شود.
وی ، از آمادگی دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد و بیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد (QR درگاه پرداخت الکترونیکی)، شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷ و واریز به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارایه کمک‌های نقدی خود اقدام کنند.
در استان البرز ۵۳ هزار نفر زیر چترحمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.