زیباترین جاده توریستی کشور در تصرف اشخاص و نهادهای خاص
زیباترین جاده توریستی کشور در تصرف اشخاص و نهادهای خاص
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا سعیدی در دیدار با “علیرضا عباسی” نماینده مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره بر محدودیت اماکن و فضاهای تفریحی و گردشگری در شهر کرج، تصرف جاده چالوس توسط اشخاص و نهادهای خاص را موجب خسارت به حقوق شهروندان عنوان کرد.

به گزارش البرز فردا ؛ حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه مردم را از نعمت تفرجگاهی این بخش ها محروم کرده ایم، تصریح کرد: مردم برای دسترسی به این جاده ناچار به پرداخت هزینه هایی هنگفت هستند.

این عضو شورا به بخش دیگری از اراضی و امکاناتی که با قرارگیری در اختیار بخش ها و نهادهای دولتی و آموزشی، موجب محرومیت مردم و شهروندان از نعمت فضای سبز و تفریحی آن شده اند، اشاره کرد و افزود: از جمله این زمین ها، اراضی دانشکده کشاورزی و دامپزشکی می باشند

سعیدی ادامه داد: در کرج محیطی کاملا سرسبز به نام دانشکده کشاورزی وجود دارد که این فضای سبز به دست دانشگاه محصور شده و مردم امکان بازدید و گشت و گذار در آن را ندارند.

وی با بیان اینکه می توان با انتقال دانشکده کشاورزی و اداره دامپزشکی به اطراف شهر، مردم را از این ثروت های عظیم، بهره مند کنیم، اظهار داشت: در کمترین حالت می توان طرحی را پیش بینی کرد که امکان بازدید مردم از این فضای سبز، فراهم شود.