ایران هرگز به میزمذاکره برجام باز نمیگردد
ایران هرگز به میزمذاکره برجام باز نمیگردد
سیاست های دولت ترامپ و بایدن هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و ایران با تبعیت از فرموده رهبری هرگز به میز مذاکره برجام باز نمیگردد.

 

به گزارش البرز فردا؛دکتر ایمانی در نماز جمعه این هفته شهرستان فردیس که با حضور مردم در مصلی امام خمینی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد ضمن توصیه نمازگزاران به تقوی الهی، فرا رسیدن چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی و مناسبت های پیش رو ۱۲ بهمن بازگشت پیروزمندانه امام و ۱۵ بهمن سالگرد ولادت حضرت زهرا(س) روز زن و تولد حضرت امام (ره) را تبریک گفت .

ایمانی با اشاره به کمی ها و کاستی های فراوانی که در طول ۴۲ سال از عمر انقلاب متحمل شدیم گفت: دزدی ها ، فسادها، تبعیض ها، مشکلات اقتصادی، تورم ، بیکاری گرفتاری هایی که در طی سال ها داشتیم بخشی از آن ناشی از سوء مدیریت ها و بخش دیگر ناشی از دشمنی ها تحمیل جنگ و تحمیل فشارهای اقتصادی بوده و این دشمنی ها همچنان ادامه دار است

پدر معنوی شهر با اشاره به اصل پذیرش نظام و انقلاب اسلامی که آن را باور داریم. افزود: هر یک از مردم بنا به ظرفیت و توانمندی های خود در عرصه جهاد و مجاهدت های بی شائبه در دوران انقلاب ، دفاع مقدس با گذشتن از مال و جان خود در تحکیم پایه های انقلاب تلاش کردند و با تحمل سختی ها و با تقدیم بیش از ۲۳۰ هزار شهید ، این همه جانبازی و فداکارای و مصیبت در راه اعتلای وطن متحمل شدند و امیدوار به انقلاب هستند و باید در راستای استکبار ستیزی در مقابله با ظالمان ، زیاده خواهان و ستمگران با رشادت ، فداکاری و تحمل مصیبت هزینه پرداخت تا به هدف غایی رسید.

امام جمعه فردیس اذعان داشت : ما در مقابل نسلی که در زمان انقلاب و جنگ نبودند و در حال حاضر فقط سختی ها و مشکلات معیشتی ، اقتصادی وضعیت موجود کشور را می بینند وظیفه داریم .از طرفی دشمنان با تمام توان خود وارد صحنه شدند و با بهره گیری از فضای مجازی انقلاب اسلامی ایران را در زیر بمباران و هجمه های شبکه های ماهواره ای ، احزاب و گروه ها و تفکرات و اشکالاتی که در کشور وجود دارد قرار گرفته و جوانان ما در معرض هجمه و طوفان پروپاگاندای تبلیغاتی دشمنان هستند.

ایمانی با اشاره به وظیفه خطیر ما در مقابل بدخواهان نظام ، اظهار کرد: وظیفه ما تبیین و روشنگری است زیرا تنه تنومند نظام ما هنوز دچار آفت نشده است ،با آسیب دیدن شاخ و برگ و میوه آن نباید در صدد ریشه کن کردن درخت انقلاب و نظام باشیم بلکه باید در راستای آفت زدایی و اصلاح مشکلات آن برآییم با تبیین و روشنگری از اصل نظام ، انقلاب ، رهبری و قانون اساسی دفاع کنیم .

وی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلاب تاثیر گزاری است ، تصریح کرد:ملتی که امروز به برکت انقلاب اسلامی از یوغ اسارت و بردگی استکبار جهانی رهایی یافته به عزت و آزادی رسیده و با تاثیرگزاری در کشورهای منطقه نظیر عراق ، سوریه ، افغانستان و فلسطین به حمایت مردم مظلوم در مقابل با ظلم و زیاده خواهی های آمریکا ، اسراییل و غرب برخواسته است .

وی با تشریح روی کار آمدن بایدن در آمریکا و مقاله کارشناسان نشریه آمریکایی تحت عنوان همکاری دوباره با ایران را به منزله پیش نویس سند اقدامات دولت بایدن منتشر کردند،تصریح کرد: سه موضوع مهم (اول) جلوگیری ایران از دستیابی به بمب و تسلیحات هسته ای، (دوم) مهار تاثیرگزاری سیاسی ایران در منطقه،(سوم)توافق جدید و مکملی برای برجام در زمینه موشک های بالستیک و دوربرد ومحدودیت نفوذ منطقه ای ایران و فعالیت در مرزهای خود از اهداف بایدن است.

ایمانی بیان کرد:با التفات به ارایه و حمایت طرح تجزیه عراق و سوریه در زمان دولت اوبا از سوی بایدن به خوبی اهداف وی را اثبات کرد. سپس با روی کار آمدن بایدن انفجارهای عظیمی در بغداد رخ داد چراغ سبزی به دولت آمریکا از سوی عراق پیرامون حمایت عراق در از سرگیری اهداف آمریکا در برهم زدن آرامش در بغداد و سوریه است .

وی تاکید کرد: سیاست ها و استراتژی دولت بایدن و ترامپ هیچ فرقی نکرده و ممکن است تاکتیک آن متفاوت باشد اهداف هر دو دولت زدن ایران است که با دادن امتیازات مختصر امتیازات بزرگی را از ما بگیرند .ترامپ با روش قلدری اهداف خود را دنبال میکرد اما بایدن با سیاست لبخند و مذاکره با کراوات مارا در آغوش گرفته و از پشت به ما خنجر میزند.

ایمانی با بیان اینکه دولتمردان ، سیاسیون ایران با روی کار آمدن بایدن از شرایطی که بوجود آمده و برگشت به مذاکرات خرسند هستند افزود:
دولتمردان بدانند سیاست های کلی نظام را رهبری را ترسیم می کند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری نه جنگی با ایران رخ میدهد و نه ایران دوبار به میز مذاکره برجام برخواهد گشت و تعبیر این خوابی که دیده اند را به گور خواهند برد و این ملت به فرموده رهبری در مواجهه با غرب و آمریکا و اسراییل، همان مسیر را طی خواهد کرد و به هیچ کسی اجازه تخطی از سیاست ها را نخواهد داد.