توقیف ۲۰۰ کیلو تریاک در پوشش مسافرت خانوادگی
توقیف ۲۰۰ کیلو تریاک در پوشش مسافرت خانوادگی

فرمانده انتظامی استان از توقیف خودرو حامل مواد مخدر که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال ۲۰۰ کیلو تریاک به استان البرز را داشت در محدوده شهرستان “همدان” و در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدراستان های البرز و همدان خبر داد.

به گزارش البرز فردا، سردار “عباسعلی محمدیان” با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، محرز شد که فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از عناصر اصلی تهیه و در پوشش مسافرت خانوادگی، قصد انتقال و فروش مواد به مشتریان خود در استان های مرکزی به ویژه البرز را دارد.

وی گفت: بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی صورت گرفته محرز شد مواد مخدر مورد نظر با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که به وسیله خودرو پژو ۴۰۵ دیگری اسکورت می شود در پوشش مسافرت خانوادگی از استان های غربی کشور و در محدوده استان همدان به سمت استان البرز در حال حرکت است .

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان اعلام شد و اکیپی از ماموران آن پليس با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محورهای اصلی این استان اعزام و اقدام به رصد و کنترل خودروهای عبوری کرده که در نهایت هر دو خودرو را مشاهده و در یک فرصت مناسب آن ها را متوقف و هر ۶ سرنشین خودروها را دستگیر کردند .

سردار محمدیان اظهار داشت: در بازرسی از خودروها، ۲۰۰ کیلو موادمخدر از نوع تریاک که در خودرو پژو ۴۰۵ جاساز شده بود کشف و متهمان به همراه موادمخدر مکشوفه و خودروهای توقیفی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان منتقل شدند.