پیشرفت فیزیکی پروژه های فضای سبز
پیشرفت فیزیکی پروژه های فضای سبز
بضاعتی پور خبرداد: احداث پارک محیط بان یکی از پروژه هایی است که پیشرفت فیزیکی آن به بالای ۹۰ درصد رسیده است.

به گزارش البرز فردا، پیمان بضاعتی پور با اشاره به پیشرفت پروژه های فضای سبز شهرداری کرج از جمله پارک محیط بان ،گفت: با اتمام عملیات محدود سازی و فنس کشی، آبخورِ وحوش، جاده سازی، ایجاد استراحتگاه و سکوهای دیدبانی، ساختمان کلینیک دامپزشکی پارک ۱۷.۵ هکتاری محیط بان در ارتفاعات حصار آماده بهره برداری می شود.

این مسئول همچنین از عملیات خاک ریزی، تسطیح و رگلاژ فاز دوم پارک شهید ایرانی با مساحت ۸ هکتار و اعتبار ۵ میلیارد تومان در منطقه پنج خبر داد و تصریح کرد: کار احداث این مجموعه نیز به مراحل پایانی نزدیک شده است.

بهسازی و احداث فضای سبز در ورودی غربی کرج از دیگر پروژه هایی بود که بضاعتی پور به آن اشاره کرد، وی گفت: با تلاش بی وقفه سبز بانان فضای سبز سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری عملیات بهسازی و زیباسازی ورودی غربی شهرازعوارضی قدیم تا بهشت سکینه در حال انجام است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در ادامه با بیان اینکه عملیات عمرانی و احداث فضای سبزِ فاز سوم پارک بین فازی مهرشهر در دست اجرا است ، اظهار داشت: با هدف ارتقای سرانه فضای سبز؛ عملیات احداث فاز سوم پارک محله ای بین فازی با مساحتی بالغ بر یک هکتار در مهر شهر کرج ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اقداماتی نظیر آسفالت ریزی و زیرسازی معابر کاخ مروارید را هم در دستور کار خود دارد.

بضاعتی پور اذعان داشت: همزمان با شروع فصل پاییز نیز تمام عرصه های کاخ مروارید هم تحت پوشش گلهای داوودی قرار گرفته که باز شدن آنها در پایان ماه مهر جلوه خاصی به این مجموعه تاریخی خواهد بخشید.