تقدیر پلیس راهور از همکاری مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی
تقدیر پلیس راهور از همکاری مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی
رئیس پلیس راهور استان با اشاره به اجرای قدرتمند طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان و ممانعت از ورود افراد غیربومی به شهرهای استان البرز، از همکار خوب وموثر مردم در اجرای این طرح تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ “غلامعلی شرق”در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان این که کنترل ورودي و خروجي شهرهای استان البرز ادامه داد: از زمان اجراي این طرح ماموران پليس راهور در ایستگاه‌های کنترلی مبادی ورودی شهرها حضور پررنگي داشته و برای حفظ جان شهروندان از ورود کليه خودروهاي غيربومي به شهرهای استان البرز به طور جد جلوگيري مي کنند.

سرهنگ شرق افزود: با تلاش کارکنان پلیس و سایر دستگاه های متولی این طرح، تاکنون بیش ۵۵۰ هزار خودرو در مبادی شهرها بررسی و از آن ها تست غربال گری صورت گرفته شده که از این تعداد بیش از ۱۱ هزار خودروی غیر بومی شناسایی و از ورورد آن ها به داخل سطح شهر ممانعت به عمل آمده‌است.

وی با اشاره به اعمال قانون ۵۰۰ هزار تومانی ۱۶۴ راننده غیربومی ادامه داد: ۴خودرو که رانندگان آن ها علي رغم تذکرات و صدور جريمه اصرار به تردد در شهرهاي غير محل سکونت خود را داشتند توقيف شدند.

این مقام انتظامی به اجرای طرح محدودیت تردد و اجرای طرح زوج و فرد در داخل شهرها اشاره کرد و گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون برای خودروهایی که نسبت به “محدودیت تردد زوج و فرد از درب منزل” بی‌تفاوت بوده‌اند بیش از ۱۱ هزار فقره قبض جریمه صادر شده است.

وي در پايان ضمن تاکيد بر رعايت موازين بهداشتي و توجه به اعمال محدوديت هاي تردد در شهر خاطرنشان کرد: در راستاي حمايت از آحاد مردم جامعه و همچنين اجراي قانون، پليس مکلف است با افرادي که خلاف قوانين عمل مي کنند برخورد کند، در این راستا از هموطنان عزيز تقاضا داريم با رعايت مقررات وضع شده، با پويش #در_خانه_بمانيم” همراهي کنند تا ان‌شاءالله گام مثبت و مؤثري در قطع زنجيره انتقال ويروس برداريم.