فریدون محمدی به عنوان مدیر کل اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان البرز  منصوب شد
فریدون محمدی به عنوان مدیر کل اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان البرز  منصوب شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان البرز برگزار شد فریدون محمدی بعنوان مدیر این اداره منصوب شد و از زحمات صابری مدیر پیشین تشکر و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش البرز فردا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز امروز سه شنبه مورخ ۵/۱/۹۹ طی مراسمی جناب آقای فریدون محمدی به عنوان مدیر کل جدید استان البرز رسما کار خود را آغاز نمود.

این جلسه با حضور معاونین اداره کل ، روسای شهرستانها و مدیران فعلی وسابق استان به خاطر عدم شیوع ویروس کرونا و پرهیز از تجمع و جلسات حضوری ، بدون حضور مسئولین وزارتخانه و همکاران اداره کل استان با حد اقل افراد برگزار شد. و مقرر گردید جلسه اصلی مراسم تودیع و معارفه مدیران کل این استان بعد از تعطیلات نوروز در فرصتی مناسب در محل وزارتخانه تشکیل گردد.

در این جلسه ابتدا مدیر کل سابق استان جناب آقای صابری ضمن معرفی معاونین و روسای شهرستانها مهمترین اقدامات و مشکلات و معضلات اداره کل استان البرز را طی دوره مدیریت خود بازگو نمودند که اهم آن عبارت بود از تشکیلات- نیروی انسانی – بودجه و اعتبارات- وسایل نقلیه و نیرو های یگان حفاظت. وی همچنین به مصوبه شورای امنیت ملی بر عدم هرگونه ساخت و ساز و کاربری در اطراف سدهای کرج و طالقان و مشکلات با برخی از دستگاهها در رابطه با کاخ مروارید و باغ سیب کرج اشاره نمود.

وی در پایان برای مدیر کل جدید و مجموعه همکاران اداره کل استان البرز آرزوی موفقیت نمود و بر آمادگی خود جهت هرگونه همکاری و همراهی با تیم جدید مدیریتی استان تاکید کرد.

سپس آقای فریدون محمدی مدیر کل جدید استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران قبلی این اداره کل به ویژه جناب آقای صابری برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی نموده و ابراز امیدواری نمود که با همکاری و همراهی مجموعه همکاران اداره کل استان و نیز حمایتهای استاندار محترم البرز و مسئولین ارشد وزارتخانه متبوع بتوا ند اقدامات و برنامه های اساسی مد نظر خود را در این استان اجرایی نمایند.
ایشان در ادامه ضمن تاکید بر تدوین برنامه های اجرایی برای هر حوزه تخصصی اعلام نمودند که برنامه ای جامع را برای هر حوزه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی ، گردشگری استان البرز آماده نموده اند. همچنین از معاونین و مدیران شهرستانهای استان درخواست نمودند طی چند روز آتی اهم اقدامات گذشته و برنامه های جدید مد نظر خود را تدوین و بر ایشان ارائه نمایند.

آقای محمدی در پایان با توجه به گسترش و شیوع ویروس کرونا برای عموم مردم ایران آرزوی سلامتی نموده و از همکاران درخواست نموده اند تا به صورت اساسی در راستای برنامه های مرتبط با پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا فعال باشند.