دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای منزل در نظرآباد
دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای منزل در نظرآباد
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: باتلاش ماموران انتظامی این شهرستان، اعضای باند حرفه ای منزل با 37 فقره سرقت دستگیر شدند.

سرهنگ علی سلیمانی در تشریح این خبر، اظهار داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت منزل به شیوه تخریب حفاظ و در ورودی درمناطق مختلف نظرآباد موضوع به صورت ویژه دردستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرارگرفت.

وی اضافه کرد: ماموران دربررسی های اولیه متوجه شدند سارقان با استفاده از خودروهای زانتیا و پژو اقدام به سرقت می کنند که درادامه با اقدامات پلیسی و مراجعه به آلبوم تصاویر سارقان سابقه دار موفق به شناسایی یکی ازآن ها شده و مشخص شد که نامبرده در استان تهران سکونت دارد.

وی اضافه کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم با دریافت نیابت قضایی به استان تهران اعزام و پس از اطمینان ازحضور متهم را در منزلش ، در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد منتقل کردند.

سلیمانی گفت: متهم دربازجویی های خود به ۳۷ فقره سرقت با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد که با اقدمات پلیسی صورت گرفته همدست وی نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی تعداد زیادی اموال مسروقه شامل لوزام خانگی ، اشیاء قیمتی، تابلو فرش و برخی لوازم دیگر نیز کشف شد.

وی افزود: تاکنون ۲۰ مالباخته شناسایی و تلاش برای شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی نظرآباد به مردم توصیه کرد منازل خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز کنند تا فرصت ارتکاب جرم از مجرمان سلب و با پلیس درراستای ارتقای احسا امنیت درجامعه مشارکت کنند.