پیام تبریک فرمانده انتظامی البرز به مناسبت فرا رسیدن سال نو
پیام تبریک فرمانده انتظامی البرز به مناسبت فرا رسیدن سال نو
فرمانده انتظامی استان البرز در پیامی آغاز سال نو را به نردم شهید پرور استان البرز تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است؛

متن این پیام به شرح ذیل است؛

سم الله الرحمن الرحیم
“يامقلب القلوب والابصار يا مدبر اليل والنهار يامحول الحول والاحوال، حول حالنا الي احسن الحال”

حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوندي است و بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین، آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

بهارجلوه گاه رحمت و محبت بی کران الهی است، او که همواره چشمه مهر و لطفش به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است.

بی تردید تحقق برنامه های گوناگون از جمله تامین آسایش عمومی، ارتقای امنیت فراگیر و همه جانبه با توجه به گستره وسیع خدمات رسانی به مردم شریف استان، نیازمند فعالیت مجاهدانه است که به لطف الهی در سالی که گذشت با ایثار، تلاش و زحمات ارزشمند یکایک همکاران در مجموعه فرماندهی انتظامی استان البرز و مشارکت خوب مردم شهریف استان به منصه ظهور رسید.

واپسین روزهای سال ۹۸ و نخستین روزهای سال نو با شیوع ویروس نامبارک کرونا در کشور عزیزمان و بسیاری از کشورهای دنیا مقارن گردید که انشااللّه این بحران نیز با همدلی و همراهی مردم عزیز و مسئولان کشور، همچون گذشته با موفقیت سپری شده و سلامتی و شادی میهمان خانه های هم میهنان عزیزمان خواهد شد.

در این روزها نمونه هایی از مجاهدت پزشکان و پرستارانی را شاهد بودیم که نشان دهنده ی مسئولیت پذیری، تعهد انسانی و دینی مجموعه بهداشت و درمان در کشورمان است.

بی شک در شرایطی که آحاد ملت و مسئولان کشور برای مهار این بیماری متحد و همدل شده اند، نیروی انتظامی نیز در خط مقدم مبارزه در کنار مردم حضور داشته و با شوق، ایثارگری و مسئولیت پذیری برای ارتقاء سلامت ، آرامش و امنیت جامعه تلاشی مضاعف می نماید.

نیروی مجاهد، فداکار و جان برکفی که شبانه روز با حداقل امکانات و توقع، لیکن با اقتداردر برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم، فساد و احتکار می کوبند تا ارمغان آور آرامش و عدالت برای مردم و رهین عزت و سربلندی برای کشور باشد و در این راه از سلامتی و جان خود دریغ نمی کنند تا لقب مجاهد فی سبیل اللّه همچنان برازنده آنان باشد.

با استعانت از درگاه خداوند منان و به انگیزه رستاخیز طبیعت؛ فرا رسیدن بهار شکوهمند و هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت را به همه شما شهروندان فهیم وانقلابی استان تبریک عرض نموده و سالی پر برکت،سرشار ازسلامتی، سعادت، توفیق روز افزون و تداوم عزت وسربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر«عج»، تحت زعامت حکیمانه حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای «مدظله العالی»از درگاه خداوندقادر متعال مسئلت می نمایم.

سرتیپ دوم پاسدار محمدیان
فرمانده انتظامی استان البرز