با پیمانکاران خاطی عدم رعایت موارد ایمنی بهداشت برخورد جدی می شود
با پیمانکاران خاطی عدم رعایت موارد ایمنی بهداشت برخورد جدی می شود
شهردار فردیس بر لزوم توزیع اقلام بهداشتی میان کارکنان حوزه های خدمات رسان شهرداری فردیس تاکید کرد و گفت: در صورت عدم رعایت این دستورالعمل، با پیمانکاران خاطی برخورد جدی می شود.

محمد خسرو زاده در گفتگو با خبرنگارالبرز فردا، با اشاره به اهمیت اقدام در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: مدیریت شهری فردیس نسبت به ملزم کردن همه پیمانکاران حوزه های فضای سبز و خدمات شهری به رعایت موارد ایمنی بهداشت و محیط زیست درج شده در شرایط عمومی دفترچه پیمان نیروهای خدمات رسان اقدام کرده است.

وی در ادامه افزود: در صورت مشاهده عدم رعایت مواردی همچون استفاده مداوم از ماسک، دستکش و همچنین کوتاهی در ایجاد شرایط ایمن و عدم رصد مداوم سلامت کارکنان حوزه های خدمات رسان شهرداری فردیس، با بالاترین مقام مسئول برخورد قاطع صورت می گیرد.

شهردار فردیس با بیان اینکه شرایط ایمن به معنای نظارت بر شرایط انجام کار و توزیع اقلام بهداشتی میان کارگران است، خاطرنشان کرد: همدلی و همراهی تمامی واحد های شهرداری با مردم به گونه ای که شهرداری را حامی و خدمتگزار خود در تمام شرایط بدانند، الزامی است.

وی در بخش پایانی سخنان خود مشارکت مردم در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع حلقه انتشار این ویروس را مهم اعلام نمود و افزود: از همشهریان عزیز فردیسی خواستاریم موارد بهداشتی را رعایت کنند و در خانه بمانند تا شاهد ریشه کن شدن این ویروس و بازگشتن آرامش و امنیت خاطر به جامعه باشیم.

شهردار فردیس همچنین با اشاره به اینکه مبلمان شهری، ناوگان حمل و نقل عمومی و هرآنچه که در دسترس شهروندان است به طور مداوم ضد عفونی و گندزدایی می شود، خاطرنشان کرد: اگرچه انجام این اقدامات راهکاری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است اما راهکار مقابله قطعی، ماندن در خانه و جلوگیری از تشکیل حلقه های انتقال این ویروس است که تنها با همکاری و همراهی شهروندان میسر خواهد بود.