پشتیبان اجرای دقیق قانون انتخابات هستم
پشتیبان اجرای دقیق قانون انتخابات هستم
استاندار البرز گفت: در هیات های اجرایی و نظارت استان بر اساس قانون ماموریت هایی تعریف شده است که پشتیبان اجرای دقیق آنها هستم.

به گزارش البرز فردا، عزیز الله شهبازی با حضور در نشست رییس و اعضای هیات نظارت استان البرز با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی دلاورمردی ها و رشادت های دوران دفاع مقدس، افزود: با توجه به تعامل و هم افزایی بین هیات های اجرایی و نظارت استان، تاکنون تمامی امور مربوط به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در زمان مقرر بخوبی دنبال شده است.

وی ادامه داد: هیات های اجرایی و نظارت انتخابات برای برگزاری انتخابات در نهایت امنیت، سلامت، آرامش و با مشارکت حداکثری مردم، اتفاق نظر دارند و بر این اساس اقدام لازم را خواهند داشت.

شهبازی با بیان اینکه هیات نظارت بر انتخابات، فصل الخطاب قانون است، گفت: به طور قطع هیچ کدام از برگزار کنندگان انتخابات پیش رو در مناقشات قومی و قبیله ای و مسائل داخلی کاندیداها ورود نمی کنند و طبق سیاست های نظام و دولت با عدم سوگیری و در نهایت بی طرفی به وظایف خود در قبال رای مردم رسیدگی می کنند.

وی افزود: بر اساس آماری که در آخرین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داشتم، میزان مشارکت در استان ۵۳ درصد بوده است.

استاندار البرز تشریح کرد: امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است اجرایی شود تا با برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور، اسباب تداوم و ثبات امنیت و اقتدار ایران اسلامی فراهم شود.

شهبازی افزود: طبق بیانات مقام معظم رهبری باید جلب مشارکت مردم در پای صندوق های رای برای اقتدار و امنیت کشور، دنبال شود.

وی با بیان اینکه به طور قطع هیات نظارت بر انتخابات بدنیال مچ گیری نیست، عنوان کرد: خرسندیم که نظارت بر کار ماموران ما در برگزاری انتخابات صورت می گیرد.

استاندار البرز گفت: در هیات های اجرایی و نظارت استان بر اساس قانون ماموریت هایی تعریف شده است که پشتیبان اجرای دقیق آنها هستم.

وی با تاکید بر اینکه تمامی خانواده انقلاب با هم هستند، افزود: معاندان نظام درصدد هستند تا علاوه بر تحریم ها، با فشارهای تبلیغاتی و روانی از خانواده مستحکم انقلاب بکاهند ولی مردم هوشیار و بیدار هستند.

شهبازی یادآور شد: مردم شاهدان و ناظران امور هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات هستند و با اطمینان به آنها پای صندوق ها حضور می یابند. وی با اشاره به اینکه هیات نظارت بر انتخابات مسئولیت حساس و سنگینی بر عهده دارند، گفت: موضوعی که عامل شکاف بین عوامل برگزاری انتخابات باشد، وجود ندارد.

استاندار البرز افزود: هیچ منفعت شخصی از کاندیدای خاصی ندارم بنابراین بر اصل بی طرفی پافشاری می کنم چراکه بر این باورم همه ایرانی هستیم و با تعصب دینی، ارزشی و اسلامی در کنار هم منافع ملی را دنبال می کنیم.