ساختمان جدید برای شهرداری مرکزی فردیس خریداری شد
ساختمان جدید برای شهرداری مرکزی فردیس خریداری شد
فرماندار فردیس اعلام کرد ساختمان جدید شهرداری مرکزی فردیس برای استقرار و خدمات هی به شهروندان با مصوبه شورای اسلامی شهر و تایید کمیته تطبیق فرمانداری خریداری شد.

ابوالفضل اینانلو افزود: ساختمان مرکزی شهرداری فردیس در آشوب های اخیر دچار آسیب و سوختگی شده بود که برابر گزارش کارشناسان امکان استقرار خدمات در این محل میسر نیست و نیازمند نوسازی است .

وی ادامه داد: ساختمان جدید این شهرداری به مبلغ هشت میلیارد و۶۵ میلیون تومان خریداری شد و برای جلوگیری از توقف  خدمات دهی به شهروندان ، شهرداری فردیس تا پایان هفته  در این ساختمان  مستقر می شوند.

اینانلو، میزان خسارت وارد شده به ساختمان شهرداری وواحدهای تابعه  شهری ،مبلمان شهری و علائم رانندگی و تابلوهای راهنمای مسیر را حدود ۶۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

وی افزود: ساختمان سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس که در آشوب های اخیر آسیب دیده بود به فرهنگسرای شهروند در شهرک ناز منتقل و در حال ارائه خدمات است.

وی همچنین گفت: بخشی از ساختمان شهرداری منطقه یک شهرداری فردیس دچار آتش سوزی و تحریب شد که با تلاش مجموعه شهرداری این ساختمان بازسازی و در حال ارائه خدمات به شهروندان است.

اینانلو  اظهار داشت: همچنین برای استقرار اعضای شورای اسلامی شهر فردیس هم قرار شد به زودی ساختمانی جدید تهیه تا نسبت به استقرار آنان اقدام شود.