۳۸ کیلوگرم تریاک در فردیس کشف شد
۳۸ کیلوگرم تریاک در فردیس کشف شد
سرهنگ جنتی :قاچاقچی مواد مخدر در فردیس دستگیر شد و از خودروی سواری ۴۰۵ وی مقدار ۳۸ کیلوگرم تریاک کشف ضبط گردید .

به گزارش البرز فردا و به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز ، سرهنگ “بیژن جنتی” در تشریح این خبر گفت: پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس در راستای مبارزه هدفمند با توزیع کنندگان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی فردی شد که در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت گسترده داشته و به تازگی مقادیر قابل توجهی تریاک را از استان های شرقی کشور خریداری کرده و قصد انتقال آن را به مخفیگاه خود در شهرستان فردیس داشت.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس با همکاری پلیس مبارزه با مخدر استان البرز خودروی پژو ۴۰۵ متهم را در شهر فردیس شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت خودرو مخفیگاه وی را شناسایی کردند که با هماهنگی مقام قضائی به مکان مورد نظر اعزام و در یک عمليات غافلگیرانه ، موفق به دستگيری نامبرده شدند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از خودروی متهم مقدار ۳۸ کيلوگرم تریاک کشف کردند و به همراه متهم دستگير شده جهت سير مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی دادند.
سرهنگ جنتی در پایان از مردم خواست تا در صورت مشاهده توزیع کنندگان مواد مخدر، خرده فروشان و یا معتادان متجاهر، موارد را از طریق تماس با مرکز فوریت های پليسی ١١٠ به ماموران اطلاع دهند

  • منبع خبر : پلیس البرز