شهرام وارسته شهردار منطقه یک شهرداری فردیس هفته پدافند غيرعامل را تبریک گفت
شهرام وارسته شهردار منطقه یک شهرداری فردیس هفته پدافند غيرعامل را تبریک گفت
شهرام وارسته ؛پدافند غیرعامل به عنوان راهبرد مهم و اساسی مصون سازی و بازدارندگی کشور در مقابل انواع تهدیدات دشمنان و رویکردی مؤثر در حفظ و حراست از دستاوردهای مادی و معنوی نظام جمهوری مقدس اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری فردیس شهرام وارسته مدیر منطقه یک با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل از زحمات بی شائبه تلاشگران در این عرصه تشکر و قدردانی کرد .

متن پیام به شرح ذیل است.

بسمه تعالی
پدافند غیرعامل به عنوان راهبرد مهم و اساسی مصون سازی و بازدارندگی کشور در مقابل انواع تهدیدات دشمنان و رویکردی مؤثر در حفظ و حراست از دستاوردهای مادی و معنوی نظام جمهوری مقدس اسلامی ایران برای رشد و توسعه متوازن، پایدار و یکی از برنامه های امنیت ملّی و داخلی کشور، از اهمیت و جایگاه مهمی برخوردار است.

نگاه بلند و عمیق رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و فرمایشات معظم‌له مبنی بر اینکه «پدافند غیرعامل مثل مصونیت‌سازی بدن انسان است، از درون ما را مصون می‌کند. پدافند غیرعامل یک اصل خواهد بود، برای همیشه نه برای یک مقطع خاص» ؛ حاکی از نقش، اهمیت و جایگاه این مقوله در مصون‌سازی و فراهم نمودن بسترهای امن توسعه پایدار است.

گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل ، با شعار «پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید»فرصت ارزشمندی برای فرهنگ سازی و ترویج گفتمان این رویکرد برای مسئولان، کارکنان و کلیه اقشار مختلف جامعه با برگزاری دوره های آموزشی، رزمایش و برنامه های مختلف فرهنگی و مدنظر قراردادن رعایت الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل است.

اینجانب به مناسبت فرا رسیدن روز پدافند غیرعامل ( ۸ آبان) و بزرگداشت هفته آن، ضمن تکریم و ارج نهادن به همه تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته از سوی نهادهای مرتبط با موضوع از تلاشگران این عرصه، تشکر و قدردانی نمایم و توفیق همگان را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و تحت هدایت‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» از خداوند متعال مسئلت دارم.