مدیران استان نسبت به انتصاب بانوان در پست های مدیریتی اقدام کنند
مدیران استان نسبت به انتصاب بانوان در پست های مدیریتی اقدام کنند
<br> مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت:  از سایر مدیران استان نیز انتظار می رود با تبعیت از این روند با عنایت ویژه نسبت به احصا ظرفیت بانوان توانمند و انتصاب آنها در پست های مدیریتی اقدام کنند.

به گزارش البرز فردا، مریم اسماعیلی فرد با تقدیر از حسن توجه استاندار البرز به تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب مدیریتی استان، افزود: بر این اساس طی کمتر از یک سال اخیر توفیقات ارزشمندی در حوزه بهره گیری از ظرفیت بانوان توانمند استان در راستای برنامه ششم توسعه رقم خورده است.

وی ادامه داد: بانک جامعی از بانوان توانمند استان برای بهره برداری مدیران با هدف انتصاب در پست های مختلف تهیه و تدوین شده است.

اسماعیلی فرد گفت: اکنون در اواسط مسیر برنامه ششم توسعه، نیمی از وعده دولت در راستای تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب مدیریتی عملیاتی و اجرایی شد.

وی افزود: در البرز نیز با تدبیر استاندار محترم، اراده راسخی در جهت پیگیری تحقق وعده دولت در حوزه بانوان وجود دارد که انتصاب ۲ بانو بعنوان معاونان فرمانداران فردیس و نظرآباد برای اولین بار در تاریخ البرز، از اهم این اقدامات محسوب می شود.

این مسئول اضافه کرد: در هفته دولت امسال نیز با حضور استاندار محترم البرز، مجمع مشورتی بانوان استان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

وی گفت: از سایر مدیران استان نیز انتظار می رود با تبعیت از این روند با عنایت ویژه نسبت به احصا ظرفیت بانوان توانمند و انتصاب آنها در پست های مدیریتی اقدام کنند.