البرز جزو رتبه های برتر کشور در انتصاب بانوان به نسبت آقایان قرار گرفت
البرز جزو رتبه های برتر کشور در انتصاب بانوان به نسبت آقایان قرار گرفت
استاندار البرز اعلام کرد: براساس آمارهای انتشار یافته از سوی مرکز مطالعات زنان، البرز بین استان های برتر کشور در انتصاب بانوان به نسبت آقایان در پست های مدیریتی در سال 98 قرار گرفت.

به گزارش البرز فردا، عزیز الله شهبازی با اعلام این خبر، افزود: تحقق وعده های دولت در استان را با تعصب دنبال می کنم.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های اصلی دولت تدبیر و امید تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب دولتی تا پایان برنامه ششم توسعه است که این امر به جد در البرز دنبال می شود.

شهبازی با بیان اینکه برای نخستین بار در تاریخ البرز ۲ بانو بعنوان معاونان فرمانداری های فردیس و نظرآباد منصوب شدند، گفت: علاوه بر تلاش های صورت گرفته طی مکاتبه ای از مدیران استان و فرمانداران خواسته شد که در پست های خالی خود از ظرفیت بانوان توانمند استان بهره گیرند.

وی افزود: در این راستا با تدابیری که اندیشیده شد مجمع مشورتی بانوان البرز در هفته دولت امسال به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

استاندار البرز عنوان کرد: بر این باور هستم که باید به شکل ویژه تری به حوزه بانوان و بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های آنها در استان توجه داشته باشم.

وی گفت: اکنون با اقداماتی که صورت گرفته موفق شدیم طی ۹ ماه اخیر جایگاه البرز را در حوزه بانوان و بویژه انتصاب آنها در پست های مدیریتی ارتقا دهیم و به طور قطع این روند تداوم خواهد یافت.