تحقق رتبه نخست درآمدهای نقدی در منطقه
تحقق رتبه نخست درآمدهای نقدی در منطقه
معاون مالی واقتصادی منطقه از کسب رتبه نخست در آمدی در بین مناطق 10گانه شهرداری کرج خبر داد

به گزارش البرز فردا و به نقل از روابط عمومی منطقه دوشهرداری کرج : معاون مالی واقتصادی منطقه از کسب رتبه نخست در آمدی در بین مناطق ۱۰گانه شهرداری کرج خبر داد.
 سید احمد حسینی  با اعلام این خبر افزود : منطقه در تحقق درآمدهای نقدی  وتهاتری در میان مناطق ۱۰گانه رتبه اول را کسب کرد.

معاون مالی و اقتصادی گفت: از ابتدای سال تاکنون با تحقق ۱۰۰درصد  بودجه مصوب  نسبت به سال گذشته شاهد رشد چشمگیری از حیث أرامدی در  منطقه بودیم .
 

وی افزود: درمرداد سال جاری با برنامه ریزی های صورت گرفته وتشکیل کمیته در امدی بصورت کارشناسی شده حلاجی شیوه‌های کسب درآمد پایدار از علل موفقیت شهرداری منطقه در فرآیند کسب درآمد است.  

 سید احمد حسینی خاطر نشان کرد: این منطقه با وجود رکودِ اقتصادی موفق به جذب بودجه نقدینگی مازاد بر بودجه، در حدود  ۱۰۱ درصد شد.

وی بیان کرد: مساعدت و همکاری شهروندان در پرداخت به موقع عوارض و بدهی‌های معوقه ضمن تسریع و ارتقای کیفی خدمات دهی شهرداری به شهروندان موجب پیشرفت عملیات های عمرانی نیز می شود.

معاون مالی واقتصادی در ادامه افزود: افزایش درآمد باعث می شود، برنامه ریزی ها، ارائه خدمات، انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی به نحو موثرتری انجام شود؛ این مهم علاوه بر آنچه مطرح شد، رضایت هر چه بیشتر شهروندان از دریافت خدمات و آبادانی منطقه را نیز به دنبال دارد.

 وی افزود: ازجمله مهم‌ترین وظایف هر شهرداری نظارت بر درآمد و هزینه‌های جاری آن است که خوشبختانه در حال حاضر به جهت اتخاذ روش‌های جدید در بحث درآمدی و صرفه‌جویی در هزینه‌های منطقه اقدامات مناسبی انجام شده است.

حسینی گفت : اصناف وعوارض خودرو از ابتدای سال جاری با تحقق ۱۰۰درصد بودجه عملکرد مطلوبی داشته ونشان می دهد مشارکت شهروندان نسبت به سال گذشته افزایش بیشتری داشته است وامید داریم با همین روند گام های موثرتری برای توسعه وآبادانی منطقه برداریم.