عملیات عمرانی جاده کشتارگاه فردیس به زودی آغاز می شود
عملیات عمرانی جاده کشتارگاه فردیس به زودی آغاز می شود
سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس گفت: عملیات عمرانی جاده کشتارگاه فردیس به زودی آغاز می شود.

مهرداد حقیقی در حاشیه بازدید سرپرست شهرداری فردیس از پروژه های عمرانی مدیریت شهری، در خصوص پروژه جاده کشتارگاه اظهار کرد: با توجه به اینکه این جاده قدیمی به یک کشتارگاه منتهی شده، به جاده کشتارگاه معروف است؛ این جاده اکنون یک جاده خاکی و بلا استفاده است.

وی در ادامه افزود: مدیریت شهری فردیس در نظر دارد با عملیات اجرایی پروژه جاده کشتارگاه را از جاده شهریار تا بلوار مپنا انجام دهد تا این موضوع موجب کاهش بار ترافیکی جاده ملارد شود.

به گفته حقیقی، مطالعات این پروژه به اتمام رسیده است.

سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس با اعلام اینکه ۱۰ هزار متر مکعب خاکبرداری از جاده کشتارگاه در دستور کار قرار گرفته است، اضافه کرد: برای انجام عملیات اجرایی فاز اول پروژه مناقصه برگزار شده و در صدد هستیم هرچه سریعتر عملیات عمرانی آن را انجام دهیم.

وی در بخش دیگری با اشاره فصل پاییز و بازگشایی مدارس، اضافه کرد: مدیریت شهری فردیس در نظر دارد پیش از بازگشایی مدارس اقدامات لازم را در راستای آسفالت ریزی و لکه گیری نزدیکی مدارس انجام داده است.