لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر در سطح منطقه ۲ شهرداری کرج
لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر در سطح منطقه ۲ شهرداری کرج
لکه گیری معابر در نقاط مورد نیاز سطح منطقه۲ شهرداری کرج، به طور مستمر در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی منطقه  دو شهرداری کرج : معاون عمران وترافیک منطقه از آغاز عملیات لکه گیری معابر در سطح منطقه خبرداد

مهندس خوانین زاده با اعلام این خبر  افزود: عملیات لکه گیری مسیرهای سطح منطقه  به منظور رفع موانع حرکتی وسایل نقلیه عمومی، یکدستی معابر و روان سازی عبور و مرور شهری، در راستای پاسخگویی مناسب به درخواست‌های شهروندان همچنان در حال اجرا است.

معاون عمران وترافیک  منطقه  با بیان اینکه رسیدگی به آسفالت و جدول معابر بویژه در مناطق پرتردد یکی از مطالبات و دغدغه های همیشگی شهروندان در جلسات دیدار مردمی است، از تخصیص اعتبار ویژه به این مهم در سال آینده خبر داد و گفت: کارشناسان عمران منطقه با اولویت بندی معابری که نیاز بیشتری به اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت دارند، برنامه ریزی های خوبی را به منظور توسعه زیر ساخت ها و محرومیت زدایی از محلات کم برخوردار در دستور کار قرار داده اند که با توجه به رئوس بودجه ای تا پایان سال عملیاتی می شود.

مهدی خوانین زاده با تاکید بر اجرای طرح های عمرانی و خدماتی ، از آغاز عملیات جدولگذاری و آسفالت ریزی معابر اصلی و فرعی خبر داد و بیان داشت: بر اساس موارد ابلاغی به حوزه عمران، نظارت عالیه بر عملکرد پیمانکاران و جلوگیری از کم کاری در عمل به مفاد قرارداد در دستور کار قرار دارد و صیانت از حقوق مادی و معنوی شهروندان را به صورت ویژه پیگیری می کنیم که تردد در معابر استاندارد از جمله ابتدایی ترین حقوق همشهریان است که باید برای تحقق آن تلاش مضاعفی داشت.
 

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس ایمن سازی خیابان شریعتی ، مناسب سازی خیابان شهید صدوقی ،چاه جذبی در سطح منطقه بوستان مریم وکلینی تاجیکستان وفازدوم شیخ آباد دیوار حائل شهرک ایثار ، مرمت ولکه گیری میدان شهید سلطانی ، سرحد آباد و اکبر آباد از اهم برنامه های عمرانی در سال جاری می باشد

مهندس خوانین زاده  با اشاره به لکه گیری رمپ های ورودی وخروجی پل فردیس گفت :لگه گیری معابری چون خیابان فردوسی ،میدان امام حسین سه راه نهضت چهارراه دانشکده که از معابر اصلی منطقه بوده به اتمام رسیده وتا پایان سال با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته کلیه معابر اصلی وفرعی که برای شهروندان مشکل ایجاد می کند نیز توسط اکیپ عمران مرتفع خواهد گشت .

معاونت عمران وترافیک  منطقه اظهار داشت: در تدوام عملیات اجرائی لکه گیری معابر، این عملیات درخیابان های مصباح – ساسانی–خیابان کیانپور –اکبراباد- بلوار ذوب اهن درحال اتمام می باشد.

وی در پایان اعلام کرد: شهروندان هرشکایاتی بابت پروژ های عمرانی داشته با سامانه ۱۳۷ تماس داشته در اسرع وقت نسبت به رسیدگی ورففع مشکل احتمالی اکیپ ویژه ۱۳۷اقدام حاصل نماید. همچنین عملیات لکه گیری معابردر سطح منطقه تا پایان فصل جاری، ادامه خواهد داشت