ملت ایران، قدردان سختی های آزادگان هستند
ملت ایران، قدردان سختی های آزادگان هستند
فرمانده انتظامی البرز در دیدار با آزادگان سرافراز "فرهنگ عبداللهی" و "ولی داستانی" گفت: مردم قدرشناس ایران اسلامی با درک سختی هایی که آزادگان برای صلابت و اقتدار این مرز و بوم کشیده اند همواره قدردان این عزیزان هستند.

به گزارش البرز فردا، سردار عباسعلی محمدیان با تبریک عید سعید غدیر خم و سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: آزادگان حق بزرگی بر گردن ما دارند چرا که تحمل سخت ترین شکنجه ها را به تن خریدند اما به ملت و کشور خود خیانت نکردند.

وی افزود: قدرت ایمان و علاقه ای که آزادگان به امام خمینی (ره) داشتند سبب شد تا بتوانند شکنجه های روحی و جسمی رژیم بعث عراق را تحمل کنند و سرافرازانه به میهن اسلامی بازگردند.

این مقام انتظامی گفت: مردم قدرشناس ایران اسلامی با درک سختی هایی که آزادگان برای صلابت و اقتدار این مرز و بوم کشیده اند همواره قدردان این عزیزان هستند.

وی با اشاره به سختی های دوران اسارت گفت: صبر و بردباری آزادگان در تحمل اسارت در درگاه اللهی اجر فراوانی دارد انشالله خداوند در دیار باقی جایگاه والایی برای شما در نظر خواهد گرفت.

سردار محمدیان تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان سرباز ولایت همواره سپاسگزار خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است و سرکشی از این عزیزان را وظیفه خود می داند.

فرمانده انتظامی البرز در پایان عنوان کرد: جوانان مومن و انقلابی این مرز و بوم در نیروی انتظامی تحت فرمان مقام معظم رهبری راه شهدا و آزادگان را ادامه خواهند داد و در این مسیر تا پای جان ایستاده اند.

  • منبع خبر : پلیس البرز