اولین جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرداری کرج برگزار شد
اولین جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرداری کرج برگزار شد
صبح امروز اولین جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرداری مرکزی کرج با حضور اعضای این ستاد و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز د‌ر دفتر بازرسی شهرداری کرج برگزار شد.

به گزارش البرز فردا، مدیر اداره کل بازرسی شهرداری کرج و نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در این نهاد اظهار کرد: پس از آن که آقای شکری، ریاست محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز بنده را به‌ عنوان نماینده این ستاد در شهرداری کرج معرفی کردند، تشکیل ستادی متناظر با ستاد کشوری در شهرداری کرج به عنوان دغدغه ی اصلی مطرح و با عنایت ائمه(ع) تشکیل شد.

رسول خسرو زاده با بیان این مطلب که ستاد بازسازی عتبات عالیات باید متشکل از مخلصان و دلسوزان ائمه اطهار(ع) باشد، افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات یک‌جایگاه ارزشی است و پاداش آن یک پاداش معنوی است و امیدواریم آن را از صاحبان اصلی عتبات عالیات دریافت نماییم.

نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در شهرداری مرکزی کرج با بیان این که محل تأمین بازسازی عتبات عالیات نذورات مردمی است، اظهار کرد: باید به دنبال راه کارهای جدیدی جهت جذب و ساماندهی نذورات شهروندان و کارکنان شهرداری کرج باشیم.

این مسئول در پایان تأکید کرد: برنامه ریزی جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم اربعین حسینی را در دستور کار ستاد بازسازی عتبات در شهرداری کرج قرار داده و در راستای ارتقای مشارکت سازمان ها و ادارات شهری و استانی در برگزاری آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

گفتنی است؛ امیر رحمانی، معاونت فرهنگی و جعفر یعقوبی، معاونت جذب مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز به عنوان نمایندگان این ستاد در جلسه حضور داشتند.

همچنین علیرضا رحیمی، معاون شهردار کرج و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج؛ پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری کرج؛ حمیدرضا قدیری، مدیرکل حسابرسی؛ علی اردلان، مشاور مدیرکل بازرسی؛ علی فیروزبخت، مشاور شهردار؛ حسین زکی زاده، رئیس اداره کارگزینی؛ ابراهیم خمسه، مدیرکل برنامه و بودجه؛ باقری دانا، رئیس خدمات اداری و مجید کولیوند مدیر سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج ضمن حضور در جلسه مذکور به عنوان اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرداری کرج به ابراز نظر و ارائه ی پیشنهادات خود پیرامون فعالیت این ستاد پرداختند.

  • منبع خبر : البرز فردا