مسئولان کمیته های ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شدند
مسئولان کمیته های ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شدند
طی حکمی از سوی علی درویش پور، رییس بزرگداشت هفته دولت سال 98 در البرز، مسئولان کمیته های ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شدند.

به گزارش البرز فردا، به نقل از روابط عمومی امور بین الملل استانداری البرز، بر اساس این احکام به صورت جداگانه حسین رحمانیان بعنوان دبیر، غلامحسین سلمانی بعنوان مسئول کمیته هماهنگی و تدوین پروژه‏ها، آرش بهادری بعنوان مسئول کمیته تدارکات و پشتیبانی، فریبرز همدانی بعنوان مسئول کمیته ایثارگران، مریم اسماعیلی فرد بعنوان مسئول کمیته امور بانوان، محمدرضا جهانشاهلو بعنوان مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، یونس بخشایشی بعنوان مسئول کمیته حراست و تشریفات و علی شاملو و حامد قدمی بعنوان اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت سال ۱۳۹۸ استان منصوب شدند.

در متن این احکام از سوی علی درویش پور آمده است: درراستای بزرگداشت هفته دولت وگرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و دستور استاندار محترم مبنی بر تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان البرز نظر به شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به این سمت منصوب می‏شوید.

انتظار می رود بابرنامه ریزی، تشکیل منظم جلسات، احصاء و تدوین کارکردها و عملکرد دستگاه های استان ثمرات و اثرات خدمت و تلاش دولت محترم تدبیر و امید صادقانه به مردم عزیز استان منعکس و اطلاع‏رسانی مطلوب و موثر صورت پذیرد.

علی درویش پور رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت

لازم به ذکر است که پیش از این طی حکمی از سوی شهبازی استاندار البرز، علی درویش پور با حفظ سمت بعنوان رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شد.