آسایشگاه خیریه کهریزک البرز تنها مرکز نگهداری موقت از سالمندان است
آسایشگاه خیریه کهریزک البرز تنها مرکز نگهداری موقت از سالمندان است
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، با بیان این مطلب که این مجموعه تنها مرکز نگهداری موقت سالمندان است؛ افزود: متناسب با نیاز جامعه افراد با شرایط گوناگون در این مرکز نگهداری می شوند.

به گزارش البرز فردا، دکتر افشین وجدانی روشن در نشست صمیمی با اصحاب رسانه ضمن تبریک و  گرامیداشت هفته خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران با رسالت خطیری که بر عهده دارند در راه آگاهی بخشی به جامعه قدم بر می دارند

وی افزود: آنان در مسیر انصاف، عدالت و قلم زدن با شرافت و صداقت مدافع ارزشهای عام انسانی جهت پیشرفت مسائل اجتماعی حرکت می کنند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در خصوص مجموعه کهریزک که در محمد شهر کرج واقع شده است؛ افزود: این مجموعه در زمینی به مساحت ۸۰۰۰۰ مترمربع و با ۶۰۰۰۰ مترمربع زیر بنا در بخش های متعدد مشغول خدمات رسانی است.

وی با بیان این مطلب که این آسایشگاه با وجود امکانات پیشرفته و تخصصی یک مجموعه کم نظیر است؛ بیان کرد: آسایشگاه خیریه کهریزک محمد شهر شامل بخش های متعدد آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، کلینیک زخم، کار درمانی و…  است.

دکتر وجدانی روشن با اشاره به اینکه این مجموعه تنها مرکز نگهداری موقت سالمندان است؛ افزود: متناسب با نیاز جامعه افراد با شرایط گوناگون در این مرکز نگهداری می شوند.

وی عنوان کرد: از خیرینی که در راستای حمایت از آسایشگاه خیریه کهریزک قدم بر می دارند کمال تشکر و قدردانی دارم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در پایان به شهروندان توصیه کرد: به هیچ عنوان در جهت حمایت و کمک رسانی به مراکز خیریه، به حساب شخصی افراد وجه نقد واریز نکنید و با کسب دقیق اطلاعات در این باره تنها به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

  • نویسنده : مریم ابوئی مهریزی
  • منبع خبر : البرز فردا