چهارمین کرسی تلاوت قرآن در مسجد جامع پیشاهنگی برگزار شد
چهارمین کرسی تلاوت قرآن در مسجد جامع پیشاهنگی برگزار شد
مدیرکانون فرهنگی هنری منتظران ولیعصر(عج) پیشاهنگی کمالشهر کرج از برپایی چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم خبر داد و گفت: این آئین با محوریت دهه ولایت و امامت برگزار شد.

ه گزارش البرز فردا، حجت الاسلام جلالوند درباره برپایی چهارمین محفل انس با قرآن کریم، اظهار کرد: این آئین همزمان با شام میلاد امام هادی علیه السلام با حضور اقشار مختلف و قاریان بین الملی و استانی برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری منتظران ولیعصر، افزود: کانون فرهنگی هنری منتظران ولیعصر (عج) میزبان چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم بود، که به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز و مشارکت اتحادیه و موسسات قرآن و عترت استان و خادمیاران رضوی در مسجد جامع ولی عصر پیشاهنگی خادمیاران رضوی و با حضور قاریان استانی و بین المللی برگزار شد.

وی افزود: به مناسبت سالروز بازگشت آزدگان سرافزار به میهن اسلامی به رسم ادب و احترام یکی از آزادگان محترم که در مراسم حاضر شدند.

به گفته وی، « ناز علی عابدی» یکی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس طی این مراسم تقدیر، تشکر و قدردانی شد و در ادامه هدیه ای به رسم یادبود تقدیم شد.

در ادامه مراسم با مولودی خوانی و مدیحه سرایی مداحین اهل بیت و شادی و سرور و جشن دهه ولایت و امامت و همزمان با شام ولادت امام هادی علیه السلام و با توجه به واقع بزرگ عید غدیر و امامت و ولایت و جایگاه مهم قران و تلاوت آیات آسمانی این مراسم برگزار شد.

  • نویسنده : مریم ابوئی مهریزی
  • منبع خبر : البرز فردا