انتزاع کامل شهرداری فردیس از کرج ضروری است
انتزاع کامل شهرداری فردیس از کرج ضروری است
فرماندار فردیس از مسئولان استان البرز خواست موضوع انتزاع کامل شهرداری فردیس از کرج را فراموش نکنند و خدمات رسانی به ساکنان فردیس به حاشیه نرود.

به گزارش البرز فردا و به نقل از ایرنا ابوالفضل اینانلو روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان فردیس ،افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی کمک کنند تا موضوع استقلال شهرداری فردیس هر چه سریع تر به سرانجام برسد.

فرماندار فردیس همچنین به پروژه بیمارستان فردیس اشاره کرد و افزود: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی همراه است و امیدواریم در سال ۹۸ شاهد بهره برداری از آن باشیم .

اینانلو با اشاره به جمعیت متراکم ۶۰۰ هزار نفری شهرستان فردیس، گفت: راه اندازی شبکه فاضلاب شهری از اهمیت بالایی برخوردار است و امید داریم بتوانیم با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی در این راستا اقدام کنیم.

به گفته اینانلو طبق مصوبه هیات وزیران تقسیمات کشوری ، مرز بندی میان شهرستان های کرج و فردیس انجام می شود.

وی با اشاره به لزوم پیگیری دستور استاندار البرز مبنی بر راه اندازی ناحیه صنعتی زیبادشت شهرستان فردیس، خاطرنشان کرد: با راه اندازی این ناحیه شاهد افزایش اشتغال زایی و رونق تولید  خواهیم بود.

 امام جمعه شهرستان فردیس  با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به مردم گفت :  در هر جایگاه و پست مدیریت که قرار داریم باید به مردم خدمت کنیم.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی افزود: اگر خدمت گذار مردم نباشیم در ازای هر مبلغ دریافتی  و جایگاه در پیشگاه خداوند نمی توانیم پاسخگو باشیم.

  • منبع خبر : ایرنا