رکابزنی برای امور خیریه
رکابزنی برای امور خیریه
دبیر هیئت دوچرخه سواری البرز از برگزاری یک همایش خیریه دوچرخه سواری برای کمک به آسایشگاه کهریزک محمدشهر خبر داد و گفت: رکاب‌زنان تیم ملی هم در این همایش شرکت خواهند کرد.

محمد هاشم زاده از برگزاری همایش دوچرخه‌سواری خیریه خبر  داد و گفت: این همایش برای جمع آوری کمک‌های مردمی برای آسایشگاه خیریه کهریزک محمد شهر خواهد بود که پنجشنبه  ۱۰ مرداد  ساعت هشت صبح در محل ورودی پارک تندیس جهانشهر در بلوار جمهوری آغاز خواهد شد .

وی در ادامه افزود: حرکت دوچرخه سواران  به سمت آسایشگاه خیریه کهریزک محمد شهر  با اسکورت ماشین‌های سواری و وانت تا محل آسایشگاه خواهد بود .

هاشم زاده از جمع آوری کمک‌های خیرخواهانه به دو صورت خبر داد و اظهار کرد: جمع آوری کمک ‎ های نقدی واریزی به شماره حساب خیریه و کمک‌های غیر نقدی به صورت مواد خوراکی و بهداشتی تحویل آسایشگاه خواهد شد.

وی از حضور دوچرخه سواران تیم ملی در این همایش خبر داد و گفت: دوچرخه سواران  تیم ملی هم در این همایش در کنار عموم مردم و هیات دوچرخه سواری استان البرز حضور خواهند داشت.

هاشم زاده درخصوص شرایط ثبت نام در این همایش گفت: آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این همایش که برای عموم افراد نیز آزاد است چهارشنبه ۹ مرداد خواهد بود، درضمن همراه داشتن کلاه ایمنی و بیمه ورزشی نیز الزامی است .

وی در پایان گفت: افراد برای ثبت نام در این تور و همایش خیریه  با شماره  ۰۹۲۲۰۹۵۵۹۰۲ تماس بگیرند

  • منبع خبر : ایسنا