اطفای حریق طبقه یازدهم یک برج مسکونی در فردیس/ قطعی برق ۵ تن را در کابین آسانسور محبوس کرد
اطفای حریق طبقه یازدهم یک برج مسکونی در فردیس/ قطعی برق ۵ تن را در کابین آسانسور محبوس کرد
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از اطفای حریق طبقه یازدهم یک برج مسکونی در فردیس خبر داد و گفت: عملیات اطفای حریق و رفع خطر بیش از 4 ساعت به طول انجامید.

یوسف ذکایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، از اطفای حریق در یک مجتمع مسکونی در فردیس خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در قسمت داکت برق و تاسیسات طبقه یازدهم یک برج ۱۲ طبقه اتفاق افتاد.

ذکایی با اشاره به اینکه نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس کمتر از سه دقیقه در محل حادثه حاضر شدند، عنوان کرد: مهار حریق حدودا یک ساعت به طول انجامید و سپس نسبت به تخلیه دود از راهرو ها اقدام شد.

وی با اشاره به اینکه این برج مسکونی دارای ۴ بلوک۴۴ واحدی است، بیان کرد: همه طبقات این برج مورد بررسی قرار گرفت و رفع خطر شد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در بخش دیگری از اعزام ۳۵ نیروی عملیاتی به همراه ۱۱ دستگاه خودرو آتش نشانی به محل حادثه خبر داد و افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج ۴ دستگاه خودرو و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشکین دشت نیز یک دستگاه خودرو به منظور کمک رسانی به محل حادثه اعزام کردند.

وی با اشاره به اینکه حادثه حوالی بامداد امروز به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس اطلاع داده شد، گفت: عملیات اطفای حریق و رفع خطر حدودا ۴ ساعت به طول انجامید.

ذکایی در بخش دیگری از محبوس شدن ۵ نفر در کابین آسانسور به علت قطعی برق در این برج خبر داد و خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی به صورت دستی این افراد را از آسانسور بیرون آوردند.

به گفته وی، مسعود نجفی سرپرست شهرداری فردیس شخصا در محل حادثه حاضر شده و هماهنگی های لازم جهت تسریع در مهار آتش و رفع خطر را ارائه و از تمام طبقات بازدید کرد.