کلنگ کتابخانه مرکزی البرز بر زمین خورد
کلنگ کتابخانه مرکزی البرز بر زمین خورد
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.

به گزارش البرز فردا، عزیز الله شهبازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی استان در محل پارک ابن سینا صورت گرفت، افزود: اتحاد و انسجام مجموعه مدیران استان، توفیقات ارزشمندی را برای این استان رقم زده است

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس ادامه داد: در این دوران با اتحاد، وفاق و همدلی تمامی مردم ایران، اسباب سربلندی کشور فراهم شد.

شهبازی گفت: باید به البرز بعنوان آخرین استان کشور کمک کنیم که هویت خود را بدست بیاورد.

وی افزود: البرز سرشار از ظرفیت ها و فرصت های کم نظیر است که جدیت مجموعه مدیران استان و تسهیل گری دولت در استان، درصدد بهره برداری حداکثری از این امکانات در جهت رشد و توسعه استان هستیم.

استاندار البرز اضافه کرد: با توجه به اینکه شالکه البرز بر مبنای علمی طراحی شده، آینده درخشانی را برای این استان متصور هستم

وی گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.

شهبازی افزود: عملیات اجرایی این کتابخانه در مساحتی با حدود ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۰ هزار متر مربعی با ۵ طبقه و اعتباری حدود ۵۲ میلیارد تومان آغاز شد.

وی عنوان کرد: مقرر شد که کتابخانه مرکزی البرز ظرف ۲ سال به بهره برداری برسد.