امید به مردم و انگیزه به مسوولان
امید به مردم و انگیزه به مسوولان
شهبازی: صدا و سیمای البرز به مردم امید و به مسوولان انگیزه خدمت مضاعف می دهد.

شهبازی در دیدار مدیرکل و معاونان مرکز صدا و سیمای البرز که بعد از ظهر سه شنبه در دفتر استاندار صورت گرفت، با اشاره به اینکه همواره درصدد تقویت ارتباط سازنده با رسانه ها بوده و هستم، افزود: از حضور و همراهی صدا و سیمای البرز در جهت انعکاس اخبار و دستاوردهای نظام در استان قدردانی می کنم.

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه اطلاع رسانی از خدمات و دستاوردهای دولت و نظام را متعصبانه دنبال می کنم، گفت: مردم خدمت صادقانه از سوی کارگزاران نظام و خدمتگزاران خود را به خوبی درک می کنند.

وی با بیان اینکه اتحاد، انسجام و همدلی به معنای واقعی در البرز حاکم است، اضافه کرد: بر این اساس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، البرز را الگو و پایلوت اتحاد و همدلی در کشور دانست.

شهبازی با اشاره به اینکه طبق بیانات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب قرار داریم و نظام جمهوری اسلامی به کمال رسیده است، گفت: اکنون دیگر مردم بدنبال تئوری پردازی نیستند بلکه از خدمتگزاران خود اقدام و عمل به برنامه ها را انتظار دارند.

وی افزود: با دعوت از مسئولان ملی و تشریح و تبیین درست شرایط استان درصدد جلب و جذب توجهات اعتبارات ملی هستیم که تخصیص اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه راه های استان دستاورد این حضور بود.

استاندار البرز اضافه کرد: هر کدام از مسئولان ملی که در استان حضور می کنند با مطالبات و خواسته های استان مواجه می شوند و این امور را تا حصول نتیجه ای که موجبات رضایتمندی مردم از نظام را فراهم کند، دنبال می کنیم.

وی گفت: فرصت های خدمتگزاری محدود است از این رو باید در این زمان هایی که مانند برق و باد می گذرند، منشا خیر و اثرات مثبت برای مردم باشیم.

شهبازی افزود: صدا و سیمای مرکز البرز با اقدامات و تلاش های خود به مسئولان استان انرژی مثبت می دهند چراکه با اهتمام ویژه ای نسبت به انعکاس دستاوردهای نظام برای تسری امید و نشاط در جامعه اقدام می کند.

وی اضافه کرد: قدردان تلاش های تمامی رسانه های البرز هستم چراکه در راستای هویت بخشی درست و معرفی ظرفیت های فراوان این استان با جدیت اقدام می کنند.

استاندار البرز با اشاره به اینکه اطلاع رسانی از خدمات دولت و نظام را متعصبانه دنبال می کنم، گفت: مردم خدمت صادقانه از سوی کارگزاران نظام و خدمتگزاران خود را به خوبی درک می کنند.

  • منبع خبر : صدا و سیمای مرکز البرز