پلیس نیروی مقتدر در برابر هنجار شکنان است
پلیس نیروی مقتدر در برابر هنجار شکنان است
امام جمعه فردیس گفت: به شکرانه انقلاب اسلامی امروز پلیس نیرویی مقتدر در برابر هنجارشکنان و نهادی دلسوز برای آحاد جامعه است.

به گزارش البرز فردا، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، حجت الاسلام و المسلمین “علی اکبر ایمانی ” در جمع کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: به شکرانه انقلاب اسلامی امروز پلیس نیرویی مقتدر در برابر هنجارشکنان و نهادی دلسوز برای آحاد جامعه است.

امام جمعه فردیس ادامه داد: کارکنان پلیس باید بر خود ببالند چرا که در سازمانی انقلابی و تحت فرمان رهبری فرزانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که اسلام وظایفی بر مسلمانان در قبال یکدیگر قرار داده است افزود: حل مشکلات مسلمانان یکی از وظایف اصلی هر فرد مسلمانی است و پلیس با توجه به جایگاهی که دارد باید در راستای حل مشکلات مردم که ولی نعمتان نظام اسلامی هستند تلاش خود را دوچندان کند.

حجت الاسلام والمسلمین ایمانی در پایان با تشکر از زحمات و خدمات شبانه روزی پلیس خاطرنشان کرد: خداوند در روز قیامت در برابر قدرت و جایگاهی که به هرشخص می دهد اورا بازخواست خواهد کرد و ما باید به گونه ای عمل کنیم که در خدمتگزاری به مردم مورد بازخواست باری تعالی قرار نگیریم.

  • منبع خبر : پلیس البرز