تعیین تکلیف عضو تعلیق شده شورای شهر فردیس در حال بررسی است
تعیین تکلیف عضو تعلیق شده شورای شهر فردیس در حال بررسی است
فرماندار شهرستان فردیس گفت: موضوع عضو شورای شهر فردیس و تعلیق وی از سمت فعلی با دادستان شهرستان مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم گیری نهایی صورت می گیرد.

ابوالفضل اینانلو، فرماندار شهرستان فردیس، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ” آیا عضو شورای فردیس که مدتی از سمت خود تعلیق شده بود به جایگاه خود باز می گردد یا خیر؟ ” ، گفت: نمی توان در یک کلمه بلی یا خیر این سؤال را پاسخ داد. شرایط ویژه شورای شهر فردیس مدنظر ما است و شرایط این عضو شورای شهر تا کنون مشخص نشده است.

فرماندار شهرستان فردیس بیان کرد: تاریخ حکم این عضو شورای شهر باید بررسی شود تا بتوان تصمیم گرفت حضور وی در صحن شورا قانونی یا غیر قانونی است، در حال حاضر ماندن یا رفتن وی مشخص نیست.

این مقام مسؤول ادامه داد: طی نشستی با دادستان شهر فردیس تصمیم گیری های مربوط به این عضو شورای شهر بررسی و اعلام خواهد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس البرز، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس در تاریخ ۲۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۸، خبر از دستگیری یکی از اعضای شورای شهر فردیس داد که البته این عضو شورای شهر پس از گذشت زمان چند ماهه از دستگیری خود در هفته گذشته در صحن علنی شورای شهر فردیس حضور یافت در حاشیه این حضور که البته چند دقیقه بیشتر طول نکشید برخی از رسانه ها و فضای مجازی خبر از غیرقانونی بودن حضور وی دادند.

بنا به گفته فرماندار شهرستان فردیس حکم تعلیق این عضو شورای شهر در دست بررسی است و اخبار تکمیلی در روزهای آتی منتشر خواهد شد .

  • منبع خبر : فارس