اجرای طرح  با متخلفان خودرو ها در حریم پیاده روها
اجرای طرح  با متخلفان خودرو ها در حریم پیاده روها
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برخورد با 20 نمایشگاه متخلف اتومبیل در اجرای طرح برخورد با تخلف خودروها در حریم پیاده روها در شهرستان فردیس خبر داد.

،سرهنگ “غلامعلی شرق ” با اعلام این خبر اظهار کرد: توقف خودرو ها در پیاده رو نوعی سد معبر محسوب می شود و نمایشگاه داران با ايجاده سد معبر و اشغال بخش وسيعي از پياده رو ها موجب سلب آسايش شهروندان می شودند.

وی ادامه داد:این امر منجر به ورود عابران به سطح عبور و مرور خودروها در خیابان شده و علاوه بر اخلال در نظم ترافیکی ، وقوع تصادف را افزایش می دهد. این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به انتقادات متعدد اهالی شهرستان فردیس از این اقدام صنوف متخلف ، گفت : با همکاری شهرداری و اداره اماکن طرح مشترکی در این خصوص آغاز و هم اکنون در حال اجرا است.

رئیس پلیس راهور البرز گفت :طرح های برخورد با نمایشگاه داران متخلف در شهر های پرجمعیت استان البرز مانند کرج در چندین مرحله به اجرا درآمده است و با توجه به انتقادات شهروندان فردیسی از صنوف متخلف ، در این شهر نیزدر حال اجرا است .

 وی بیان داشت: پليس راهنمایی و رانندگی شهرستان فردیس با استفاده از واحد های گشت خودرویی و موتوری اقدام به اجرای طرح برخورد با تخلفات ساکن و توقف غیر مجاز خودروهای نمایشگاه داران در پیاده رو کرد که با ۲۰ نمایشگاه متخلف برخورد شد و در در پایان این طرح تعداد ۲۶۱ برگ قبض جریمه برای رانندگان متخلف صادر شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی  البرز در پایان با بیان این که این اقدام پلیس موجب رضایت مردم شده است از صاحبان صنوف به وِیژه نمایشگاه داران خواست تا با رعایت قانون به حقوق خود و دیگران احترام بگذارند.