دستگیری سارقان زیورآلات کودکان در ساوجبلاغ
دستگیری سارقان زیورآلات کودکان در ساوجبلاغ
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری سارقان زیور آلات کودکان با اعتراف به 8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ “مهدی فضلی علیشاه ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت : در پي دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت زیور آلات کودکان در بخش چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ ،رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرارگرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید با شناسایی دختران خردسال، به بهانه آشنایی خانوادگی و یا همکار بودن با پدرشان ، با دادن تنقلات به کودکان و جلب اطمینان آن ها ، کودکان را سوار خودرو کرده و پس از کشاندن آن ها به یک مکان خلوت ، زیور آلات آن ها را به سرقت می بردند.این مقام انتظامی بیان کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و با به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شده و پس از تحت نظر قرار دادن خودرو ، هر ۲ سرنشینان آن را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ فضلی علیشاه افزود : متهمان در بازجویی های اولیه ، ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند اما در مواجهه با مدارک و مستندات موجود به ۱۳ فقره سرقت از کودکان در بخش چهارباغ اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ افزود : متهمان پس ازتشکیل پرونده به همراه اموال مکشوفه ، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.